bugün

cehape havalisi tarafından zorla alıkonulmuş ve oyumu sarıgül'e veriyorum diye zorla beyanda bulunmuş ninedir.

aslında tip itibariyle kendisi akp lidir ve yalan söylediği belli olmasın diye gözlerini bile kameradan kaçırmaktadır.

capsi unutmuşuz editi: https://www.youtube.com/watch?v=gIMVwoq9SrU
reklama çıkmak için para almıştır. doğruya doğru bedava reklamda oynayan kimse yoktur herkes bir miktar para alıyordur. yine ilk cümlede yanlış anladınız beni dimi.
''Oyum' sarıgüle veriyorum!' Diye bağıran ninedir. Tayyip'in bir tarafının bir şeyi olan hülloğ diye haykıran nine ile aynı jenerasyona mensup olduklarını sanıyorum.
sevimli ninedir. zamanında akp reklamında mahçup şekilde gülen nineden esinlenilmiş olabilir.
bir detay olarak; gözünü kameradan kaçırmamakta, "bak buradan okuyabilirsin" diyen yönetmenin kamera altına koyduğu kağıdı okumaktadır kanımca.
(bkz: oyumu sarıgül e veriyorum diyen teyze)
o kafasını ellerine vuran tahta adamın sessiz sahnesinden sonra birden çıkınca insanı korkutan ninedir.

aslında nine tam olarak "oyumu sarıgül'e veriyorum" demiyor, "oyummm sarıgül'e veriyorum" diyor.

neyse olsun, istisnalar kaideyi bozmaz. *
(bkz: mustafa sarıgül reklamındaki korkunçlu teyze)
ardından "mıstafaaaa, dolapta gıyma var, gavuruyum da yinni laaan" diye bağıracak kadındır.
gözlerinde yada kulaklarında sorunlar olabilir doktora götürülmelidir.
oym sarıgüle veriyorum diyen ve nene olduğu halde sevimli olmayan nene. nene dediğin sevimli olur ama sarıgüle verdiğinden mi yoksa nedendir bilemedim sevimli olmayan nene. ben bazen hiç bilemiyorum.
sarıgül veriyorum diyor cidden. (bkz: baktınız)
akp li olduğu bin metreden bellidir.
insanların hangi siyasi parti yandaşı olduğunu tipinden çıkartan embesilleri ortaya dökmüştür. iskandinavlar da mhp'liyi andırıyor kanımca.
bir şekilde akılda kalmayı garantilemek şart tabii.
akp'li itlerin hazmedemediği ninedir.

görsel
tam olarak şöyle bir etkisi vardır ;
http://www.youtube.com/watch?v=ikhaiX8J-64
Sarıgül gönüllüsü olan Zeynep Teyzedir. Şişli mitinglerinde Sarıgül ile aynı otobüs üzerine çıkmıştır.
Kaç yaşına gelmiş hala akillanamamis teyzedir. Ver teyzecim ver aferin sana. Sonra Türkiye nereye gidiyor...
oyunu akp ye verecek ninedir.
kaçırılan bir nokta vardır. oyumu sarıgüle veriyorum demiyor . oyum sarıgüle veriyorum diyor.
Çok sexydir.
bağırmaması, nazikçe anlatması gereken ninedir.
Oyunu kime vereceğini coşkuyla söyleyen ninedir.
Şakacı teyzedir oyunu akpye verir.
oyunu nereye verdiğini merak ettiğim nine.