bugün

sığırım.
Koyunum.
zirzopum.
Çobanım.
Ülkemi seviyorum.
istikrar sürsün.
Ne tür bir yaratığım nasıl bir varlığım hala anlamış değilim.
daha çalınacak çok şey var.
Deveyi diken adamı siken yarar.
Kulağımın arkası kaldı orayi sikmediler daha . sizi sikeler ya
Çünkü, ülkeyi daha tam bölemedik.
oyunu akepeye verceksin çünkü hala uykudasın gerçekleri göremeyecek kadar kör, olan biteni anlamayacak kadar beyinsiz... neler olup bittiğinin farkında olmayıp hatta daha da kötüsü bütün bunlara sebep olanın da farkında olmayan bir zavallısın. Yol yaptık hastane yaptık cami yaptık falan yaptık filan yaptık diye bardağın hep ama hep dolu kısmını görensin yüzde doksan dokuzluk boşluğu göremeyecek kadar kör birisin. Akepe karşıtı biri laf attığında o oturup size dayatılan ezberletilen klişe sözleri takır takır sıralayan sistemin köpeğisin.
Bir kişi ilk seçimde akepeye oy vermişse KANDIRILMIŞTIR.
ikinci sefer oy vermişse SAFTIR.
Üçüncü sefer oy vermişse SALAKTIR.
Dördüncü sefer oy vermişse MALDIR.
Tüm bu olanlara rağmen HALA OY VERECEKSE ---------> VATAN HAiNiDiR!!! *
Ha bir de deniz analarının beyni olmadan yaşaması sana umut veriyor olmalı.
hırsızları seviyorum, vatanıma ihanet edilmesinden memnunum, ülkemdeki suriyeli kapkaççılardan memnunum.
Embesilim.
ülkeyi milleti sevmek yeterlidir.

çok detay var ama uzun olur baya.
mal değilim.
Hahaahaaa
görsel
görsel
görsel
Delirdim AMK diye devam eden cümle.
Şuan olması gerekendir.
hep diyorum keşke ama keşke şu an ki nesil koalisyon hükümetini bri görse, gerçi görmesine gerek yok, anasına babasına sorsa yetecek lakin ben yine de görmesi gerektiğini düşünüyorum.

kim gelirse gelsin, lakin bu topraklar tek başına iktidar ile yönetilir ve güçlenir...

bizler avrupa değiliz.
kamyonla oy getitiyotlar.
2010 da yerli uçağımız göklerde yıl olmuş 2015 yerli uçağımız daha havalimanında. 4 yılda bir yol katedilir demi?
(bkz: çevreme muhalefet için)
Geviş getirmeyi ve sürüye uymayı severim.
çünkü henüz milletin geleceğini tam karartamadılar.