bugün

Ağır gerizekalı Ve Ağır Soytarıdır ! Mizahı Kaldıramaz ! Ulan Oytun Abiyle Hiç özelden Konuştunuz mu Çomarlar Adam Herkese herşeye Giydiriyor ! Herkes ile Eğlenebiliyor Sizin gibi Takıntılı ve sapkın değil ! Bakın Size şunun Garantisini Vereyim Oytunkaran Giderse Oytunkaran Abim Değil Sözlük Kaybeder böyle güzel bir yazar gittiği için artık olmadığı için !

Edit : Avelin Biri de Gelmiş imla dersi Veriyor Edebiyat hocası Felan mı Zannettin Bizi Bilader ! 21.yy da Hala imla Takıntılı Salaklar Var !
tanım: düşüncesine göre tanımlanmış yazar.

(bkz: noktalama işaretlerinden önce boşluk bırakmak)
Silik yemesi istenmiyen. sadece kendine biraz çeki düzen vermesi gereken yazardır. Zira girdiği entry ler bir satırdan öte gitmemekle beraber, ceviz kabuğunu doldurmayacak nitelikte. Ancak sempatik ve zekice entry girme tarzı beni her zaman etkilemiştir. Çoğu zaman güldürmüştürde. O bakımdan kısa entry ler yerine biraz daha uzun yazmaya yönelirse sözlük için daha faydalı bir troll olacağı kanaatindeyim.
Oytunkaran'ı kıskanıyor olabilir.
Adam sözlüğün en çok entry giren ve en çok ulupuana sahip yazarı.
Bu soytarıyı sözlükten şutlayın amk.
aralarında olmadığım yazarlardır. bu entiriye kadar yazılanların ve bundan sonra yazılacakların hepsine saygım var elbette.

ancak dışarıdan bakılınca ki bende bir süre öyle gördüm tuhaf bir oluşum görüyorsun çoğu zaman milleti trollüyor çoğu zaman kendisi troll gibi takılıyor. ancak bu arkadaş bunları bilinçli yapıyor. bir kaç ay önce gayet ciddi bir konuda girdiği entiriyi görünce fikrim ve bakışım değişti kendisine karşı. ekşi sözlükte uzun yıllar yazarlık yaptım orada ki troller yada kendisini troll gibi gösterenler gerçekten zeki insanlar olurdu genelde. bir nevi hayat ile ve çok şey bildiğini sanan diğer yazarlar ile kafa bulurlardı. bunu misyon haline getirmişlerdi bir nevi. sene 2000 lerin başları ve ortalarına kadar çok vardı bunlardan. sonradan troller gerçek trollere döndü zeka yok duygular yok bildiğin kereste her birisi..

ben oytun da bunu gördüm ama bu zekayı. yazdıklarına bakmaya başladım sonradan aralarda gerçekten giriyor gerçek oytun olarak ciddi konulara güzel tespitler yapıyor güzel laflar sokuyor ince ince * bunları gördüğüm içinde belki son 2 aydır nacizane laf atıyorum bazı entirilerim ile kendisine. en son bayram mevzusunda yazdım "geldi gibson abi dedi elimi öptü harçlığını verdim" diye açık oyladı sağ olası *

anlıyor çünkü neden yazdığımı onu 11.nesillere açtığı savaş içerisinde sürekli hepimize çocuk falan yazıyor mahsustan ee bende sanıyorum ki yaş olarak abisiyim onun oradan giriyorum ona bende. kaldırıyor ama şakayı öyle de mütevazi. sözlükteki bazı tuhaf tiplemeler ile alakalı yazdıklarına bakın anlarsınız zekasını.. o yüzden uçurulmasın oytun yapsın gene mesaisini buralarda..
Ulan Avel'in Biri de imla Dersi vermiş Edebiyat Öğretmenimiyim Lan Ben çomar ! Hala Bu imla Takıntılı salaklardan Var !
birilerine batmıştır. Oytunkaran'ın yazarlığına bu kadar hoşgörülüyseniz saksılar da yazar olsun bu sözlükte madem.

trollüyor o yüzden böyle diyenlere de ekleme: trollemiyor, adam kadın düşmanı. Trollese bile yazılarını troll sanmayarak artılayan ciddi bir kesim mevcut. Demek ki adam kadın düşmanlığının bayrak taşıyıcısı. Bayrak taşıyıcının silik yemesini istemem de gayet doğal. Kaldı ki ben silinsin dedim diye silinecek hali yok, yazıyor mu yazıyor işte. Batan ne?
Olmamalıdır.
Oytun da sayabileceğim 'güzel' bir kaç trol içindedir.
Sözlüğün rengidir.

Neler gördu bu gözler, sırf sosyal deney için günlerce kandıranı, kendini acındırıp özelden milletin parasını alanı, sapığı, küfürbazı..
Bunların hangisini oytuna söyleyrbiliriz? Hiçbirini.

He oytunu tanımam etmem. Zaten bilen bilir sözlükte tanıdığım insan sayısı çok az. Ama oytun sırf yazılarından dolayı silinecekse sözlük içi adaletsizlik der geçerim.

Sonuç olarak, oytun silinmesin. Evet.
Saçma Sapan bir başlık Net.

Oytun a yürüyor da olabilir.
oytun giderse sözlüğün marka değeri düşer. ben zall ın yerine olsam parayı verir oytuna bedelli askerlik yaptırırdım.
istemiyorum çünkü oytunkaranla özelden sohbetim oldu, adam gayet yardım sever. Derdim var sanıp dinlemeye geldi.
11. Nesillere takik olsa dahi ben seviyorum oytun abimizi. En azindan acik sozlu.
Saçmalamış yazardır. Olmalı yazardır.
silik yemesin ama çaylak olsun. evet.
Aydınoğlu vintage gibi geri gelir sözlük kapanmadıkça. Ben mod olsam denerim bunu bakalım napıyor diye.
Oytunu zall bile silemez.
güncel Önemli Başlıklar