1. 1.
    alkolik oldum, kedilerinbabasi gibi sekizinci nesil yazarlar yetkili olmuşken artık sıranın oytun reise geldiğinin göstergesidir. onun diğer sekizinci nesillerden ne eksiği var?
    6 -9 ... kazangap
  2. 2.
    beyin..!
    16 -6 ... baris hemen simdi
  3. 3.
    Oytun olsa olsa başı olur bence. Sözlüğün başı yani.
    7 -4 ... queen dinleyen adam
  4. 4.
    Entrysini evetle bitirmeyeni çaylak edebilir. Evet.
    3 -4 ... lennonmccartney
  5. 5.
    (bkz: bekrinin imam olması)
    1 -1 ... vigilante8
  6. 6.
    asla olmayacaktır.
    1 -1 ... merveyitavla11
  7. 7.
    adam zall'dan bile kıdemli neredeyse ama yeni arkadaşlar yetkili olurken hala entry girme derdinde garibim.
    hesabını silip gitse sözlük 100 bin entry içeri girer.
    -1 ... kafam bir milyon
  8. 8.
    Olmaması gerekendir. Yetkili olabilmek için iyi bir gammaz olmak gerekir, yetkili yapılan yazarların hepsi isabetli gammazlamalari yapan yazarlardır. Oytun ise sekiz senedir sözlükte ama isabetli gammazlama oranı yüzde yetmişin altında yani adam kaç yildir formata aykırı entry nedir öğrenememiş isabetli gammazlik bile yapamıyor bu adam yetkili falan olamaz.
    5 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    11. nesil yazarlar kazan kaldırır.
    5 ... asuregibisurat
  10. 10.
    Sözlüğün yüzde 90’ı istese de sözlüğün sıradan ama en ön sıradan yazarı Oytunkaran tarafından istenmeyen olay. Gençler sözlük formatını biz yazdık siz bilmezsiniz ama artık format kalmadı neyin formatı? Ben kassam bırak yetkiliyi mod olacak zamanı burada geçiririm de milletin entrysini temizlemekle uğraşmak bana göre değil. Bilmem kaç kere çaylak oldum ama hiçbiri format yüzünden değil birine kaşar derim birine bilmem ne ağlarlar Ondan olurum. Hadi şimdi uzayın. Evet.
    7 -12 ... oytunkaran