bugün

tabuta son çividir.kaybedilen 70 m.v.nin acısı evlat acısı gibidir.
Ya ciddi ciddi verecek olan var mı bunlara?
Ben mi aşırı kinciyim yapılanları unutmuyorum yoksa sizler mi gamsızsınız?

Edit: gelip burda yaşasın o Starbucks solcuları. Tabii korkularından Elazığ sınırını geçebilirlerse ajsjsjdjdk.
haydi pekeke apo gönüllüleri oyunuzu hdpye verin.

tanım: terörcü başlığı.
görsel
görsel
görsel
de siktir amk un teröristleri..
evet çünkü biz türkler stockholm sendromluyuz meydanlarımızda bomba patlamasını ve bunun ödüllendirilmesini istiyoruz.

(bkz: canlı bomba için taziye çadırı kurmak)
çünkü teröristler öyle istiyor şeklinde tamamlanması gereken primitif kimse cümlesi.
götünde bomba patlasın isteyen deneyebilir.
(bkz: koyum hdp ye)
ıylır hıdıpıyı .s
Her Atatürkçünün yapması gereken eylem (!)

görsel

Beybi!
Ülkesini seven bir insanın asla bağrınmayacağı slogan. Hdp’ye oy verenleri bulup sınırdışı etmek lazım.
görsel
Yosma evlatlarının sloganı.
aileden var 3-4 tane hdp ye atıcak olan sırf baraj geçmesi için cb için tabiki oylar ince'ye ama 5 oy 5 oydur be.

şahsım 6 oka atacaktır.
görsel
pkk'ya erzak, cephane olarak dönecek oylardır.
Akp’ye oy verilir bu hdp denen parti görünümlü kandil kuklasına oy verilmez. Evet.
inceye saldırdıkça inceden kaçacak oyların gideceği yerlerin çoğu hedepe olacağından akepeliler bindikleri dalı kesiyor.
Güzel bir çağrıdır. Alkoliklere ve kadınlara inat oylar demirtaş'a.
Ulan hdp baraj altı kalırsa akp fazladan 70 tane milletvekili çıkarıyor, bizde keyfimizden atmıyoruz hdp ye.

Bunun bilincinde olan zaten akp ye oy vermiyordur, olmayan da zaten akp ye oy veriyordur.
(bkz: cb da akşenere partilerde hdp ye oy vermek)
Koyim hdpye oyum akepeye, evet.
eşittir oylar akp'ye demektir, tayyip ikinci turda her zaman olduğu gibi kürt kartına sarılmazsa hiçbir şey bilmiyorum. klasik bir siyasal islamcı asla değişmez. eyalet sistemi ve federasyonlar bop'un bir parçası. hdp'liler ikinci turda oy kullanmayabilir. fazla güven vermiyorlar. son olarak hdp'nin baraj sorunu zaten yok.
neden chp ya da iyi parti yüzde 40 altında kalırsa ortalık karışır denilmiyor da bu ortalık çok karışır meselesi sadece akp ve hdp için geçerli? karşı taraf pasif gay mi? muhalefette herkes kendi partisine oy versin, saçma salak işler yapmayın.
bir oy hdp'ye, bir oy kandile.