1. 1.
  Çok degil iki üç ay sonra bol bol duyacağımız zırlama.

  Çaldırmasaydın...
  5 -8 ... sirinlerim tahtani
 2. 2.
  karşısında tam teşekküllü organize olmuş bir örgüt var. devletin tüm kademeleri ellerinde. ysk yı yanlarına almışlar. yargı da onların elinde. nasıl çaldırmayacaksın ? oylar çalındı diyorsun yargıya gidiyorsun davanı kabul etmiyorlar. kabul etseler bile ışık hızı ile dava düşüyor. ysk nın bir anda deposu falan yanabiliyor. kolluk kuvvetleri malum. hani bir laf var anamızı belleyen kadı kimi kime şikayet edeceksin diye bildin mi. yargı yolu ile çözmeye çalışsan karşına böyle tuhaf tuhaf olaylar çıkıyor.
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  Bu biraz şeye benziyor, ya gecenlerde tecavuze uğradım muhmetemelen bir iki aya yine uğrarım, bu arada şenol günesin kafasını yarmışlar futbol çok bozdu...

  Oy kullanımında sıkıntı varsa demokraside yani sistemde sıkıntı vardır.

  Adalette sıkıntı varsa devlette sıkıntı vardır.

  Özetle tecavüz vardır.

  Buna rağmen vatandaş sikine takmıyorsa bundan keyif alıyordur, tecavüz de denemez.

  Ühü ühü diye ağlamakla olmuyor, o zaman direkt teslim edelim memleketi, napalım yapacak bisey yokmuş yukardaki arkadaş anlatmış.
  Soyunup uzanalım şöyle.
  -1 ... sirinlerim tahtani
 4. 4.
  sözde iyi parti ve cehape zırlamasıdır.
  -1 ... ibni maymun
 5. 5.
  çalan işi bilgisayar başında seçsis ile yapınca çaldırmamanın imkanı yok organize suç şebekesi gibi çalışıyorlar iç işleri bakanı gidip seçim merkezi basıyor oy girişlerini etkiliyor, bir başkası tehdit ediyor, rakibi seçime katılamasın diye baskın seçim yapıyor dürüst bir seçim yapın bakalım neler oluyor.
  2 ... faso aga
 6. 6.
  şu daha populer, " oglumu başörtüyle üniversiteye sokmadılar ühü ühü" ya da " kızımı kerhaneye başörtüyle almadılar ühü ühü"
  ... dergah sovalyeleri