1. 1.
  normalde seçim günü yaptıkları goygoyu erkene almış basiretsizler ordusudur. bu seçim de her zamanki gibi sandığa çakılıp kalacaksınız.
  6 -5 ... vamonos
 2. 2.
  ülkeyi hala tek partili dönemde zannediyor olanlardır. cehape'den başka parti olduğunu fark ettiklerini bile zannetmiyorum.
  8 -3 ... foreinstars
 3. 3.
  sazlar çalınıyor Çamlıca'nın bahçelerinde, bülbül sesi var bak şu kızın nağmelerinde... tam böyle miydi hatırlamıyorum ama, oylar çalınıyor bak şu seçimin sandıklarında demektense, her partının oylarına sahip çıkması gerekir... ve çıkılıyor da...
  2 ... deli hasim
 4. 3.
  Oylar çalınıyor diye oturduğu yerde ağlayanlara öyle bi uyuzum ki.

  Abi git mahallendeki okula, sandığının başında dur. Ysk'dan adamlar gelene kadar göz kulak ol. Bi partinin müşahidi olmak zorunda değilsin. Bütün vatandaşlar, oyları sayıp, bilgi alma, foto çekme, itiraz etme hakkına sahip.

  Bi kere acemi polisin biri, partili değilim diye okula almamaya çalıştı, sonra gittim şikayet ettim komserinden de yedi fırçayı.

  Özetle; ağlamayın sahip çıkın. Cin gibi olup göz açtirmazsan çalamaz bu akp.
  2 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 5. 4.
  ağlamaktan göz pınarları kurumuş muhaliftir. yazık...
  2 -3 ... cihaner
 6. 5.
  çok acayip bir şey yapmakta olan insanlardir. Oysa bırak çalınsın 4-5 milyon oy çalınmış çok mu. Hem demokrasi, halkın iradesi falan nedir reyiz sağ olsun dimi.

  (bkz: çomar kime denir)

  oyların çalınmasına ses etmeyen ysk bu arada. ysk güvenilir bir kurum değil oyları onlar teslim aldığında asıl önlem alınmalı. seçim bitmek üzere iken 2.5 milyon mühürsüz oyun kabul edilmesine nasıl izin verilir lan. maç biterken rakip takım gol atsın diye penaltı veren hakeme söven adamlar buna ses çıkartmıyor. ülkede adil kurum kalmadı hepsinin içinde yandaşlar fink atıyor hemde hiç kural tanımadan. bakan ysk yı basabiliyor muhalefetin milletvekilleri salonlara alınmıyor trafoları kediler basıyor ysk depoları yanıyor. çok çabuk unutuluyor bazı şeyler..
  11 -1 ... mel mel bakan gibson
 7. 6.
  (bkz: laikatak geçiren chp liler)
  2 ... endividualist
 8. 7.
  oyların çalınması çomar oğlu çomarların görmek istemediği gerçektir. oylar gizli kapaklı değil, apaçık ortada çalınıyor zaten dangalak herifler, sizin kafanız ile götünüz yer değiştirmiş ve deve kuşu misali görmek istemiyorsanız biz ne yapalım? ağlayan muhalif diye de bir şey yok, iç savaş çıktığı zaman ilk sizin götünüzü o muhalif kesim sikecek. tayyip'e giren çıkan bir şey olmayacak.
  ysk, yargı, polis, ulaştırma bakanlığı ve mit her seçim akp lehine soytarılık yapıyor. bakalım bu sefer neler dönecek?
  3 ... kavunvebira
 9. 8.
  başlayın lan şimdiden oylarımız çalındı diye zırlamaya .

  başka icraatınız yok çünkü .

  o derece çaresizsiniz yani .
  ... tiamat
 10. 9.
  akparti kontenjanından sandık kuruluna girip oy çalmayı deneyerek ıspatlaması gereken muhaliftir. madem çalınıyor. hadi hadi, yap, hadi yap.
  -1 ... 40 yapar