bugün

Ben de değilim ikisine de bastım eksiyi haşırthahaha.

Siktir olsun gitsin yazarıdır siee.
Ben değilim çünkü eksi verdim.
sözlüğe hiç bir katkıları olmayan çöp yazarlardır. bunlar silik yese kimsenin ruhu duymaz.
cimri, pinti, pislik, cebinde akrep olan, cömertlikten nasibini almamışlardır...

ne olur lan bi fare tıkıyla insanları biraz sevindirsen, vicdansız!
kesinlikle karmaya inanmıyorum tarzı bir söylem söz konusu bile olamaz bir savunma olarak.
oy vermek iyi yada kötü o yazarın okunduğunu hissetmesini sağlar. "amaan kimse okumasın ben kendim için yazıyorum" diyenlere ise götümle gülüyorum. o zaman günlük tutun arkadaşım. bir yazıyı okuyup begendim yada beğenmedim yada eh işte demek çok mu zor ? o kadar yazı okuduktan sonra bir tuşa basmak neden insanların zoruna gider anlamış değilim belkide okumuyorlardır? e gerizekalı gibi oylama ile ilgili bir konuda bile bu kadar uzun entry yazılırsa adamlar okumazda oylamazda haklıdırlar. sözlerimi geri alıyorum arkadaşlar. haklısınız.*
çok ayıp ediyorlar.

(bkz: bi kez versen ölür müsün lan)
yapılan işin, ortaya çıkarılan eserin hakkını vermeyen yazarlardır. beğendiysen fareni yavaşça artıya beğenmediysen en şiddetli şekilde eksiye götür güzel kardeşim.
yapılan işin, ortaya çıkarılan eserin hakkını vermeyen yazarlardır. beğendiysen fareni yavaşça artıya beğenmediysen en şiddetli şekilde eksiye götür güzel kardeşim.
"karma"şa yaratmayan yazardır.

taktir edilesi gereken bir şey varsa, taktir edilmelidir. (ki burda gerçekten hak edeni azdır, edene de değer verilmez.) bu kişiler mutlaka ödüllendirilmelidir ki, daha farklı daha güzel yorumlarını da görebilelim. yalnız tüm bunların dışında, bir şey anlatmayıp, sanki bir arkadaşıyla diyalog içindeymiş gibi, yaratıcılıktan ve bilgiden uzak entryler de cezayı hak eder. bi nevi "yazma lan bi daha böyle saçmasapan şeyler" demenin eksi oy halidir çünkü. ama bizde kişiye kötü yazdığından değil, kendi düşünce sistemine uymadığı için eksi oy verildiği için artık karmadan bıkmış, iğrenmiş, rastgele insanlar tarafından yargılanmak istemeyen yazarlar olduğu için, kendileri de bu yolun ocağına odun taşımazlar.

tüm bu nedenlerden ve bu rastgele insanlardan tiksindiğinden, artık yalnızca kendiyle ilgilenen, karma zerre umrunda olmayan yazarlar için, geride değerlendirilecek de bir şey kalmadığından, bu yazarlar oylama yapmazlar. evet, aa bu benim lan.
bunların birde sürekli eksi veren çeşidi vardır, sülale hastalığıdır budurum onlarda, ne yazsan eksi verir, yazdığına bile bakmaz çoğunlukla.

(bkz: seri eksi oy veren ibne)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.