1. 1.
  beğenilen entryleri ödüllendirme alışkanlığıdır..

  sözlük için faydalı olsa da, kişi için zararlı olabilir.
  hayır sözlük olmayan bir sitede beğendiğiniz bir yazı vs. görünce insan oylama butonu arayışına giriyor. hüsran oluyor sonuç.
  9 -1 ... pilotmont
 2. 2.
  faydalı bir başlık * iyidir,hoştur,edinilmesi gereken bir alışkanlıktır...
  4 -1 ... white pages
 3. 3.
  moderasyonun da istedigi bir seydir.
  2 -1 ... soyle-boyle
 4. 4.
  dogru-yanlıs, iyi-kötü diye fikri olabilen buna ek olarak bir de üşengec olmayan yazarların edindiği alıskanlıktır.
  4 ... shinobi
 5. 5.
  edit: daha önceden açılan başlığın daha güncel tutulması gerektiği inancına paralel olarak bu entry'i oraya yönlendirdim.
  (bkz: #1534082)
  3 ... amadeus
 6. 6.
  sadece yazarlar yapabileceği için edinilse de pekde işe yaramayacak durumdur. sevdiğin yazarın her entry sini iyi oyla sevmediğin yazarın entry sini kötü oyla durumudur.
  ... imitasyon
 7. 7.
  keşke tüm yazarlar bunu yapabilseler. o vakit yazarlarımız yazmak için daha bir hevesli olacak, girilerine daha bir önem verecektir. evet bunu yapmak senin elinde.
  5 -1 ... kratostol
 8. 8.
  edinilmesi gerekilen yazar özelliği. (bkz: ayar vereceğine eksi ver) (bkz: küstürme çocuğu) (bkz: eksi yazarın kamcısıdır)
  3 ... leonidas
 9. 9.
  özellik son alımlarla sözlüğe iştirak eden arkadaşlara sözüm. biz burada okuduğumuz enty i mutlaka üç derece üzerinden oylarız. herkes birbirini oylasın ki insanların yazma aşkı artsın, yanlışını doğrusunu görsün kendisini geliştirsin diye. sözlükteki oylama alışkanlığı hala ve hala oturmuş değil. uludağsözlük yazarları oylayın allah aşkına oylayın. ıssız bir adada şiir yazıyormuşum gibi hissediyorum kendimi ya siz?
  3 -1 ... kratostol
 10. 10.
  sozlugun eksiklerinden birinin az oylama yapıldıgı gerçektir. okudugunuz entry hakkında fikir beyan etmeden geçmeyin, bir entry nasıldır?
  ya iydir, ya ortadır, yada kötüdür. bu dusuncelerin karsılıklarını tasıyan 3 tane buton vardır.

  Oylamak en dogal uuser hakkınızdır Sonuna kadar kullanın.
  1 ... seytanin fisildadiklari