1. 1.
    şüphesiz ki oya küçümen ve bora ebeoğlu isimli iki güzel kardeşimizin seni bana yazmışlar adlı albümleri ile sevgimizi, takdirimizi, gönlümüzü kazandıktan sonra albüm çıkarmayıp biz sevenlerini üzmesine neden olmuştur.

şahsi fikrim bu albümlerinden sonra çıkardıkları saraylı , aşk , ihanet adlı albümlerinin ilk albümleri gibi ses getirmemesi bu duruma etken olmuştur.

bence pes etmeyip devam etmeliler. ortalığı a.tilki, "örümcek korktun mu" diyerek menşur olan tiplere bırakmak acaba ne kadar doğru?

haydi bora kardeşim sen şapkanı tak, oya da o güzel gülüşü ile sana eşlik etsin ve yine bizlere unutulmayacak eserler hediye edin.

ümit sayın da bu kervana katılan sanatçılar arasında mesela. yanlış hatırlamıyorsam en 5 yıl önce albüm çıkarmıştı.

ege de bu duruma güzel bir örnek bence. birde rengin var dostlar. "aldatıldık" diye bir şarkı yapıp ardından izini kaybettirdi o da.

umay umay a hiç değinmiyorum bile. aradan yıllar geçmesine rağmen youtube açıp o muhteşem eserlerinizi dinliyoruz arkadaşlar.

sizi bizden mahrum etmeyin lütfen! sevgiler.
    2 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    çıkarsa ilk almayacak kişiden gelmiş yorum.
    5 ... liz queen
  3. 3.
    liz, sen "anne bitti" derken ben oya bora albümleri alıp dinliyordum cnm. umarım açıklayıcı olmuştur. evet.
    1 -3 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    hı hı tabi tabi kesin.
    2 -3 ... liz queen
  5. 5.
    Tek derdimiz buydu, tebrik ederim. Nasıl mükemmel bir ülke olduğumuzu tekrar idrak ettim şu an.
    2 ... golgebeyi
  6. 6.
    büyüdükleri içindir..

(bkz: biz büyüdük ve kirlendi dünya)
    2 ... promocemo