bugün

yuh dedim ya işin kötü tarafı da az önce bu adamın adını kullanarak ofu savundum. Oflu ofludur ne bekliyorsun.

linke gitmeyenler için ibretlik sözlerini yazıyorum:

-Oy verenle vermeyen bir değil tabi (Başbakanın balkonda başka söylüyodu hani türkiyenin partisiydin? )
-Hem ev sahibi olarak evlenmek, hem de hanım almak çok güzel bir şey (bir iki üç yetmez dört beş altı olsun - bekar takılan insanların yaşamına karışmıyacaktınız hani saygı duyacaktınız)
-O dönemde bir Anadolu yiğidi çıktı. Recep Tayip Erdoğan çıktı ve ’Artık söz de karar da milletindir’ dedi. O tarih bu gündür" dedi. ( (bkz: yaran sözler) )
-Artık dünya bir karar verirken Türkiye’ye sormak zorunda kalıyor. Daha 2 gün önce Obama, Suriye ile ilgili Başbakanımızı aradı. Daha önceleri, bundan 15-20 sene önce durum neydi, bugün durum ne oldu (açlığın kafaya vurduğu an)(bence türkiyeye ne yapması gerektiğini anlatıyodu ulak davutoğluna)

link:http://siyaset.milliyet.c....2011/1427018/default.htm
"sözlerimde yanlış anlaşıldım" "medya sözlerimi çarpıttı" şeklinde düzeltme gelecek bakan beyanatı.
akp'nin tüm halkı kucakladığını(!) gösteren sözler.
akp'nin insanları nasıl ötekileştirdiğini, ayrımcılık yaptığını gösteren sözlerdir aynı zamanda.
hiç, bilenle bilmeyen bir olur mu
verenle vermeyen tabi bir olmaz.
(bkz: artı oy verenle eksi oy veren bir değil tabi)
güncel Önemli Başlıklar