bugün

bunlar erdoğan kalsın diye her şeyi yapan tiplerdir.
Davutoğlu'na kim oy verir Allah aşkına.
Kılışdar gibi adam.

Chp'de olmasa kılışdar kaç oy alabilir.
ekmeleddin'i eleştirenler ile kıyasıya yarışır.
dün isminin başına t.c. yazıp çözüm sürecini yerden yere vururken bugün hdp ile ittifakta sorun görmeyen cehapeli ile benzer kafaya sahiptir.
Daha düne kadar yemeğinin artıklarını yemek için birbirini ezenler çobanlarının bir lafıyla Feto yu satmış, Davutoğlu kim ki amk.
Tasına yalı kim koyuyorsa onun iti oldukları içindir. Yal önemli.
Zamanında davutoğluna oy veren, profil resmi yapan, mitinglerine giden arkadaşım bugün fetöcü diyor adama o fetöcüyse sende alç.. ve şe... sin
Normaldir.

Feto için de aynısı olmamış mıydı?
o kütlenin böyle götünün başının ayrı oynaması

ne ilktir.......

ne de son olacaktır...........

bu ibişler daha evvel erbakancıydılar

tayyip daha yağlı kemik atınca

alayı erbakanı satıp, tayyipçi oldu.

3-5 sene evvel, zokam cemaatınıza

cemaatınzda sahtekar

sizin de götünüz ayrı, başınız ayrı oynuyor

dedik diye yağdırıyorlardı

yok sahtekar cemaatı bir taneymiş

yok başları gavsmıymış neymiş ?

beni de çarparmış

he la he ..........

ben hala olduğum gibiyim

ama alayınızı çarptığı yetmedi

dübürden öttürdü

adama şimdi bizden daha fazla saydırıyorlar

inan duydukça ben utanıyorum

biz bile o kadar saydırmıyorduk,

ateist halimizle utanıyorduk.

hele 16 temmuz sabahı elinde telefon

sanki biriyle konuşuyormuş ayağı yapan

tombul pilavlı abisi

ne saydırıyordu pensilvanyalıya

böylesiniz olum siz,

menfaat bitti mi ??????

maskeniz düşer

gerçek yüzünüz ortaya çıkar.

hani davitoğluna o makamı peygamber vermişti ?????

şimdi de küfür etme timleri kurmuşlar

sebeb belli

oynak uzun giderde menfaatlarımızdan oluruz

lan hani siz ölsenizde imamoğluyla çalışmazdınız

şöyle kötüydü

böyle kötüydü

öyle kötüydü,

ibiş oğlu ibişler

şimdi eski makamlarına geri dönebilmek için

dava açmaya başlamışlar

olum dinci demek götü başı oynayan demek

var mı lan ötesi ?????????

http://www.youtube.com/watch?v=2LJO8uk40aA

şu videoyu da sildirin la götü ayrı

başı ayrı aynayan sahtekar dinciler

komik oluyorsunuz.

aman gavs beni çarpmadan...........
Öyle bi fırıldaklık ki bu, duracak gibi değil.

Ki duramıyorlar da.
Bilmem kaçıncı dönmeliğini yapıyordur.
Sahibi tut tut tut dediyse.
bugün böyle olandır. yarın yeri ve hedefi değişebilir .şahsiyet olmazsa ne yapsın hayat buna böyle.
Makam ve mevki verilmeyince Kendisini başbakan yapan partiye sırt dönenin yaptığına bakıldığında gerçekten olağan bir durum.

Tuttuğu takımın golcüsü rakip takıma geçince takım değiştiren olmadığına göre normal. profesyonel futbolda olur böyle şeyler.

Lakin Ayıp ayıp, daha dün sizin takım için gol atıyordu bu adam, sen kalk tribünlerden adama küfret. Hiç Yakışık alıyor mu? Hiç etik değil.

Öyle yapacağına "Gerillaya katılımlar da olacak, çatışmalar da olacak, savaşlar da olacak" sözlerini sarfeden Hakkari Milletvekili Leyla Güven'in partisi olan hdp ye, istanbuldan kalkıp merkezi diyarbakıra gidip kayyum atamalarını mangal partisi yaparak kınamalıydı halbuki. işte partiye sadakat örneği..! Yada diyet borcu mu desek acaba? Ama çok etik ve çok demokratik..! bir davranış..
Savunmaya çalıştığı çomara bok atan davut güloğlu sevenlerine ne demeli?
hiç de şaşırtmamıştır. maalesef ki bu partiye yakın olanlarda bu sıklıkla var. yaşı fazla olanların çoğu evvelden refahçılardı. akp kurulunca erbakanı falan anında düşman gibi görmeye başlamışlardı. bayağı bir kısmı eski fetocu. araları bozulunca ellerinin üzerinde taşıdıkları fetoya neler dedikleri ortada. davutoğlu falanda farklı olmayacaktı elbette.

hatta malum şahıs göçüp gittiğinde arkasından en çok atıp tutacak olanlar gene akp liler. göreceksiniz.
Bok attığı davutoğluna oy veren çomarla yarışır.
Davutoğlu'nun rteden daha yüksek oyla seçilmiş bir başbakan olduğu gerçeğini kıskanıyor olabilirler.
Kendi fikri olmadığı için birileri kime kötü derse ona düşman olan, kime iyi derse ona sevgi besleyen en kolay manipüle edilen çomardır. Hea bir de Çomar deyince kızıyorlar, açıkcası hep dile getirdiğim gibi bende bunlara Çomar denilmesine kızıyorum. Çomar demeyin şu itlere.
Siyasi görüşleri kendilerine ait olmadığı, ne yap denirse onu yapacakları için normaldir.
çomar nedir ? nasıl olur ?

çomar sahibi ne derse onu yapar

neden ?

çünkü çomar.
güncel Önemli Başlıklar