bugün

Alın işte bir de gelip vatan haini diyorlar. Haklısınız oy kullanıp pkk semptizanı partilere vermek vatanseverlige girer. Ya da sizin o bir yerlerini yaladığınız partilere vermek en doğru olandır. Sizin gibiler daha insanların siyasi görüşlerine saygı duymazken gelip orada burada siyaset yapıyorsunuz. Siyasetin s'sini anlamayanlar bile oy kullanıyor bu dünyada allah sonumuzu Hayır etsin ne diyelim.
imkansızlıktan kullanamıyorlardır belki. belki kimliklerini kaybetmişlerdir, belki hastalardır, belki kendi şehirlerinde değillerdir.
ama yine de az çok demeyelim, oy verelim. teşekkürleeer.
5 yıldır dahil olduğum gurup.. böyle dışardan tarafların birbirini yemesini izlemek, görüşlerini kimseye yaranmadan, yaranmaya çalışmadan belirtmek, inanılmaz zevkli..
bir görüşe sahip olunduğunda, kendi görüşünün yanlışlıklarını hakkıyla eleştiremiyorsun. ben tarafsızlığı hakkıyla eleştirememeyi seçiyorum..
bulunduğumuz şartlar ve koşullar içinde en doğrusunun bu olduğunu düşünüyorum..
tağutlara karşı gelen yazarlardır.
rakibin tüm kapıları kapattığı tavlada 8-8 atan insanlardır. verdiği oyla kendine yönetici seçtiğini zannedecek kadar çocuk değildirler.
Kardeş birini tutmuyosan bile git hepsine bas gecersiz sayilsin. Cunku sonradan senin kullanmadigin o oy baskasina atilmis gibi gorunuyor.