bugün

nice olur halimiz bilirim ama vallaha aynen öyle bir kafayla gitmek istiyorum sandık başına.

o gadar saçma şeyler duyuyorum ki, yok bebesiniemzirirkenkufredencadalozkadin bizim hakkımzıda şöyle konuşmuş burda her şey gözünüzün önünde meydanlarda oluyor. ben partilere gayet saygılı, her şey ortada. ben böyle düşünmek istemiyorum ama sürekli benimle uğraşyorsunuz. türkiye'deki partiler birer melek gızlarda birer çiçektir. ben hepsini seviyorum. kimse yanlış anlamasın herkeş eşittir.
çok kararsızım, akp ile tartıştım mhp ile de tartıştım. onu da yazabilirim bunu da yazabilirim. şöyle bir strateji uygulayayım ben gızların hepsini eşit görürüm. ilk başta chp'yi yazdım sonra da mhp geçen dönem akp şimdi neden bdp olmasın. emin değilim ki yani ha şimdi diyecekler akp'ye verdi, chp'ye verdi, mhp'ye verdi tkp'yi neden yazmadı acaba aralarında aşk mı vardı. yok öyle bir şey. kararsızım ya saadet'imi yazsam acaba? neyse ya! yaz gitsin zaten akp'ye verecek herkes o yüzden pek etkileyeceğini düşünmüyorum.

evet seni yazdım ama öylesine yazdım senin çıkmayacağını biliyorum ama çünkü arkadaşların çoğu chp dedi. evet oyum yeşiller partisine.

böyle analitik düşünceler sonucu epey renkli grafikler çıkar ortaya.

http://www.youtube.com/watch?v=5WO3PFMF6ic&feature=related