bugün

oy kaygısı olmadan, içinden geldiği gibi yazandır. eğer işimiz buradaki yazarların görüşlerine kalsaydı işin içinden çıkamazdık ki buradaki oylamaların da adil olduğuna da asla inanmıyorum. sadece tanım entrysini eksileyen birini neden dikkate alasınız ki? çok saçma. tek hoşuma giden iyi ya da kötü önemsenmek açıkçası..
henüz siyasete girmemiş olan yazardır.
rahat ve huzurlu yazardır. * alev alev * müstear isimli yazarın açtığı başlıktır. kanımca beni tarif etmiştir.
önemli olanın güzel futbol oynamak olduğunu belirten, yenmenin yenilmenin önemi olmadığını arz eden teknik direktörle aynı dünya görüşünü paylaşan yazardır.
sırf ibnelik olsun diye eksi verirler, ama sen kaşındın birader.
oy uğruna duygu ve düşüncelerini gizlemeyen bu yüzdende takdir edilmesi gereken yazardır.
rahat yazarlardır. mutludurlar.
(bkz: önemli olan karma değil iç güzelliğidir)
özgür yazar , tribünlere oynamayan yazardır.
olmayan yazardır. herkes kim beğenmiş,kim beğenmemiş diye bakar yazdıklarına. bunu karma konusuyla bağdaştıran reklamcı arkadaşları, hüseyin üzmez'e havale ediyorum. *
yoktur. kimse artistlik yapıp kendini kandırmasın. kaldırın sözlükten oylamayı karmayı kaç kişi kalacak bir bakın. klasik türk muhalefeti gibi her şeyi eleştirenler oturup biraz düşünseler iyi olacak galiba.
melese oy kaygısı ya da karma değil aslında, anlaşılmama ve topluluğun durumundan endişe duyma.*
yok öyle güzel bir dünya.*
+ benim oy kaygım falan yok... ananskim karmam düşmüş lan ühühüh...
dünya yansa umurunda olmayan memnun kaygısız'dır.