bugün

Saçmalık gibi saçmalıktır özellikle benim için problem. Nasıl kanıtlayacağım kime oy verdiğimi? (bkz: Oyumu açık artırma ile satıyorum)
bu zamana kadar soran eden olmadığına göre demek ki insanlar artık bıçağın kemiğe dayandığını düşünüyorlar.bazılarının artık iş ciddiye aldıklarını gösteren gelişme.boru değil rejim değişiyor.eskiden yapılan seçimlerden biri değil bu.
Olmayan saçmalıktır.

Sosyal medyada resim veya video çekerek şuna oy attım, şöyle yaptım diye hava atmana gerek yok.

Kabinde bir götünün resmini çekmediğin kalmıştı zaten.
sebebi sandik guvenligidir. resim cekip oyunu satmana, kanitlamana engel olmaktir. desteklenmesi gereken bir kuraldir.
sokan sokuyor knk, amınakdouklarım instadan büyük marifetmiş gibi paylaşıyorlar pusulalarını...
Hatta daha çok dikkat edilmeli, üst araması yapılmalı.

Özellikle kırsalda tehdit edip “x kişiye oy verdiğini kanıtlayacaksın” diyorlar.
Daha önce müşahit olduğumda telefon aldırmayın fakat inat ederlerse zorlamayın diyorlardı. Hayı vermeyeceğim derseniz kimse zorla almaz. Hakkımı biliyorum vermek zorunda değilim diyin...
cebimde bile değil elimde soktum telefonu kabine adam hiçbir şey de demedi.

ben mesela çektim oyumu gösteriş olsun diye değil bu tarihi anı belgelemek istedim sadece.
oy kabinine telefonla girenleri göstermiş başlıktır. ss alıp şikayet edelim arkadaşı.
Ben kartvizitimin arkasına bastım evet mührünü. Güzel görünüyor.
oyunun fotoğrafını sosyal medyada paylaşan beyinsizler sokuyorlar zaten yine.