1. 1.
  16 yıldır burnu yerlerde sürten çomardır, ak partili seçmene gayet kibar, bir insana yakışacak şekilde hitap eden çomar kardeşlerim.

  aslında sizler de farkındasınız, zaten başlıkta da cevabını verdik bu sorunun, ama biz yine de solcuya anlatır gibi anlatalım. bu çomarlar oy isteyip lakin, oy alamadığı insanlardan aklınca bu şekilde intikam almakta, "çomarın da pasifi olur mu" şeklinde beyin fırtınası yaşayacak hem çomar hem de pasif kardeşlerim.

  sadece bununla mı sınırlı, bu 8 seçimdir kaybeden bir hımbıla oy veren göt verenlerin hakaretvari söylemleri, tabi ki hayır.

  başörtüsü takan kadınları, "koson okopoyo oy voroyorlor" diyerek kendince aşağılayan şarapçı godoşlar da mevcut bu tiplerin arasında.

  son birkaç senedir , bu kitleden kesinlikle oy alamayacaklarını anladıkları için hakaretlerinin dozunu iyiden iyiye artırdı bu, değişiklik olsun diye evine çinli erkek misafir eden zevk adamları.

  işin ironik yanı ise arada birde olsa halen oy istemeleri. hayır bizden oy isteyeceklerine eve misafir ettikleri zencilerden isteyip alsalardı şimdiye kadar çoktan iktidar olmuşlardı.

  aha karpuz kabuğu düştü solcunun aklına. evet.
  -6 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  sen çok yanlış anlamışsın.
  maalesef doğru anlama ihtimalin de yok. o yüzden uğraşamam.
  kemik suyuna makarnanı ye de sus.
  1 ... fanfan la tulipe