1. 1.
    türkiye şartların da gayet zordur efendim otuzbir çekmeye alışmış erkekte erken boşalma problemleri olduğu yazılıp çizilmektedir. malesefki abazan yurdumda böyle bir erkeğin olmayışı utanç vericidir.
    2 -4 ... ecemcix
  2. 2.
    çekmiyorum ama rüyamda boşalıyorum. sayılır mı?
    1 -2 ... true
  3. 3.
    çok otuzbir çekmenin en büyük sakıncası; zamanla gercek cinsel ilişkiye girememektir. otuzbir çekmek daha zevkli gelir bağımlısına.
    birçok boşanmanın sebebidir bu durum.
    kocam beni sikmiyor elini sikiyor hakim bey!
    1 -1 ... iyyneci
  4. 4.
    Mastürbasyon yapmayan erkeğin hiç boşalmayacağını zanneden aptallar var. Erkeğin anatomisi ve eşey yani üreme hormonlarının sürekli çalışması sonucu vücudunda sürekli olarak sperm üretilmektedir ve bu spermler her dakika her saniye yumurtaya gitmek, çiftleşmek, kendini dışarı atmak yani erkek kişi cinsel birleşme yaşamak istemektedir. Dolayısıyla erkek hiç mastürbasyon yapmasa dahi uykusunda boşalacaktır ve uyandığında iç çamaşırında ıslaklık olacaktır hatta kokacaktır bu da takdir ettiğiniz üzere istenen bi şey değildir.
    Dolayısıyla iç çamaşırına boşalacağına sürekli olarak vücutta üreyen spermi atmanın en iyi yolu budur, bir kadını cinsel anlamda düşünerek dışarı atmamak da direnen erkek elbet bu cinsel isteğini, kadın bedenini rüyasında görerek dışarı atacak yani boşalmış olacaktır. O yüzden direnmek boşa, erkekler kadın gibi değildir sürekli olarak çiftleşme güdüsü salgılanır, haftada en az bir kez boşalması gerekir belki de daha fazla. erkek anatomisi üreme çiftleşme ve cinsellik üzerine kurulmuştur ne kadar kabul etseniz de etmeseniz de bu gerçekler böyle, doğanın kanununa karşı gelmeye çalışmak boşa çabadır. Eğer sen Hiç su içmeyeceğim diye direnirsen ölürsün. Bu da ona benzer bi şey.
    3 ... yoksul genc
  5. 5.
    erkeğin anatomisi cinsellik üzerine kurulmuşta kadının ki kurulmamış mıdır ilişki yaşamayan kadınların neler yaşadığı internette araştırılıp bulunabilir sadece erkeğin değil kadının da doğası budur ama kadına gelince tu kaka erkeğe gelince doğası öyle olmuyor o işler.

evvli olupta evde ki kadının bitmeyen dırdırının tabi ki en büyük sebebi yatak odasıdır.
    beceriksizliğinizden dırdır yapıyor o kadınlar.
    1 -2 ... ecemcix
  6. 6.
    Bulunca ne yapılacağını düşündüren başlıktır.
    ... sizi daha sonra arayacagiz