bugün

insanın üzerine bir fahriye ablalık çöküyor, yalan yok. Ama kezban sensin bebeyim.

"Gözlerin, dişlerin ve ak pak gerdanınla
Ne güzel komşumuzdun sen, Fahriye abla!"
genç kadınlarınkinden kat ve kat düşük bir seviyededir.
Yirmi yaşında olup her boku bildiğini zanneden kezbandan hallicedir, kurban olurum 30+ kezbana...
Kendini sövdürecek ne yaptıysan artık.
ne kadar da otuz yaş üstü Kezban varsa atlamış. Böyle böyle haklı çıkarıyorsunuz.
aslında prenses değil malın teki olduğunu anlayan 30+ yaşındaki milf teyzelerin hırçınlaşmasıdır.

hepinizin öyküsü aynı... hepinizin. o kadar gerizekalısınız ki, hayatınızın bi 5-6 sene sonrasında başınıza ne geleceğini bile merak etmiyorsunuz, halbuki bi dönüp bakasınız, sizden 5-10 yaş büyük ablalarınız acı içinde, pişman, çökmüş, yenik...
ergen tribine tercih ederim.
asıl 30 yaş altına güvenilmiyor. ben şahsen güvenemiyorum. ne istediklerini bilmiyorlar. daha iyi bulursa hemen satarlar. güvenemiyorsun. gönlünü açamıyorsun. samimi olmuyorlar. 30 üzeri iyidir bence.
Bence 30 yaş üstü kezban değil aksine daha anlayışlı, sevecen, ne istediğini bilen, tecrübelerinden dolayı iyi erkeğin değerini bilen kadınlar oluyorlar. Ayrıca 30 yaş üstü yalnız kadınları çok üzücü buluyorum, ülkemizdeki yaş takıntısı gibi durumlardan dolayı evde kalmış muamelesi görüyorlar ve bu duruma onlar da bir süre sonra inanıp hayatının prensini kaçırmış moduna girip boynu bükük, mutsuz olabiliyorlar, kıyamam, candır onlar sevelim onları...
sadece kezabanlıkla kalsalar gene iyi. feci şımarık oluyor bunlar. her güzel şey sanki hep kendilerinin olmalıymış gibi davranıyorlar. solipsizmin vücut bulmuş hali otuz yaş üstü kadınlardır. aklınız varsa uzak durun bu tiplerden.