1. 1.
  yaşanmışlıkların verdiği ağırlık vardır, hakiki insan gibi insandır hepsi, muhabbetlerine doyum olmaz, gereksiz konulara girmezler, duygularıyla veya libidolarıyla hareket etmezler, iyice dinleyip gözlemlemeden tepki vermezler onlarla alay da etseniz hafif bir tebessüm ederler sadece.

  en verimli zamanlarıdır bu kişilerin erkekleri adam gibi erkektir ağır başlıdır görmüş geçirmiştir, kadınları da harbi kadınlardır, ne dediğini bilir hayırı gerçekten hayır eveti de gerçekten evettir adımını sağlam atar yanlış da yapsalar onlarındır doğru da yapsalar onlarındır kıvırmazlar yani, şimdinin ergenlerine örnek olur pek çoğu.

  kısacası iyi ki varlardır, bu kategoride olduğum için ayrı bir gurur hissi de vardır bende.
  4 ... luvi
 2. 2.
  okulu bitireceğim, işe gireceğim, girdim derken geçersin. geçirirler. ah dediğinde 40 olmuşsundur.
  2 ... hastavilla
 3. 3.
  felegin cemberinden defalarca gecmektir, cocuklugunda kendi oyuncaklarını kendin yapmak ergenliginde sevdicege mektup yazmaktır. defalarca dusmek degil defalarca ayaga kalkmaktır, daha direncli daha aklı basında olmaktır. yas kırka dayanınca nasihat verebilecek olgunluga erismektir. isini asını oturtmaktır. guzeldir 30 yasın ustunde olmak, hayata daha farklı pencereden bakmak demektir.
  4 ... abaninaltindakisopa