1. 1.
  ee be gafil otuz yaşına gelmişssin iki rekat namaz desem kılamazssın ,cumaya gitmezsin ama arama motorlarında swinger , hard, cord yazıp çılgınca, şehvetle uçkurunu kurcalamaya utanmazssın. halbu ki uzlete çekilmeye, azgın nefsini köreltemeye faydalı işlere da ha fazla zaman ayırman gereken yerde sen beden denen zindana saplanıp kalmışssın. ben buuz etmeyimde kim buuz etsin huzur islamda kardeşlerim huzur islamda ölüm yakın başla hadi namaza.
  2 -7 ... oldummevlanagibi
 2. 2.
  Mastürbasyonun utanılması gereken birşey olmadığını aksine sağa sola sarkıntılık etmektense kendini rahatlatmanın daha mantıklı olduğunu düşünen kişidir. Sıvazlamak sadece bir ihtiyaç değil aynı zamanda keyiftir.
  1 -2 ... pandik
 3. 3.
  başlığı açan eleman, sabah akşam malafatı tokatlıyo entry'den ben onu anladım arkadaşlar. yapmaması gereken şeyi -ki kendi dünyasına göre- yaptığı için, eleştirerek kendini teselli edip vicdanını rahatlatmaya çalışıyor.çok görmeyin geneli böyle bu çaktıklarımın. ister otuz yaşında ister elli yaşında insan insandır ve cinsel dürtülerde fiziki azalma yaşansada zihinde hep olur. mastürbasyon yapmasında milletin karısına kızına salçamı olsun dürzü.
  5 -1 ... safkan yalakalara inat
 4. 4.
  şişme kadın alcak parası bile olmayan eşşek kadar olmuş işsiz.
  1 -1 ... he gulum he he de gitsin
 5. 5.
  Evli değilsen bunu yaşı olmaz dedirten başlık.
  ... fatality34
 6. 6.
  Ilk aşk unutulmaz mantığı ile hareket eden ve bunun için itin birinden it damgası yiyen adamdır.
  3 -1 ... kendince yazar
 7. 7.
  yanlış tespittir. itler o kadar yaşamaz ki.
  -1 ... teflon
 8. 8.
  31 yaşına girmenin kutlamasını yapıyor olabilir.
  -1 ... pislik yazar
 9. 9.
  islami kadideye göre şükreden bir dil ancak şükreden bir bedenle tam olur lakin islami görgü ve ahlaktan, islami felsefen bir gazaliden bir ibn-i rüştden feyz almamış akıl fukarası garibanlar beni eleştirir. bu minvalde müstefad akla yetiye ulaşmış kişi beden denen zindandan kurtulmuş aklı faal olmaya başlamış bedeni nefsani duygulardan cinsel dürtülerden arınmış ve bilgeliğe ulaşmıştır.bu mertebeye ulaşmış kişiler elbette siz cumhurlar değilsiniz dolayısıyla beni anlamanızı beklemiyorum bu mertebe için önce aklınızın faal duruma geçip müstefad akılla temaşa etmesi gerekir.bu mertebeden sonra ancak cumhurdan yani avamın göremediklerini görür,temaşa eder ve müşahedeyle en üst seviyeye ulaşabilirsiniz.
  -1 ... oldummevlanagibi
 10. 10.
  hakaretle namaza çağırma kadar itlik değildir.
  3 -1 ... blackrainbow