bugün

her erkeğin yaptığı yerine göre tatlı olaylar zinciri.
alet işler el övünür durumu.
ortaokulda bir arkadaşımın "ben bir kere 29'a kadar geldim sonra korktum bıraktım ama hiçbişi olmadı" cümlesini hatırlatan ilk ergenlik gizemi.
halk arasında mastürbasyon.
bu saatte yapılacak olursa sabah etkileri kötü yönde olacaktır. koş yatağına çabuk ne o öyle elinde mendille geziyon hıhhhhh.
sağ elinin kıymetini bilmektir.
kendi aramızda adını ellizabet koyduğumuz bir eylemdir...
kimi zaman sexten sonra bile ihtiyaç duyulan aktivite. o değilde şekerim, alıştın mı fena bişey. sigara, alkol gibim... yapmadan uyuyamaz olduydum bi ara, aman düşman başına. bütün çoraplar, pijamalar beyaz puantiyeli. e yıkayan da valide olunca ister istemez anlaşılıyo durumun.

-oğlum evlendirsek mi artık seni?

kadın haklı tabi, çorapla cinsel münasebette bulunan evladının geleceğinden endişeli. ya ama o değilde, bnm ellerde yumuşacık hani, nasırdan eser yok. *
gavim dostun isyanlarini bastirma amacli yapilan, 'cekme' fiilinin en hassas kullanildigi soz obegi.
farkli bir bakis icin, (bkz: sperm katliami)
'otuzbir çekmek' yeni ergenleşmiş çocukların ciddiye aldıkları bir konudur. zira bir kaç arkadaş bir araya toplanırlar ve '31 çekmek' eylemini, sayısı sayısına hayata geçirirler.
- biirr, ikiii, üüüüç, döööört..... oottuuuz, otuz bir.
- ee bişey olmadı?...
her 3 gunde bir yapilmasi gereken eylem. yapilmazsa sokaktakilere sarkma olasiligi artan olay. faydalidir,keyiflidir,patlama anini herkesin yasamasi gerekir.
elimiz olmasaydı ne b.k yerdik mına koyim. düşününce korkuyor insan.

düşünüyorum lan şimdi. sevgiliden ayrılıyorsun ilgileye ihtiyacın var. üzgünsün ne de olsa meymenetsiz sıfatına bakıp, ulan bi daha böyle verişken ve güzel kızı nerde bulurum diyorsun. ardından ihtihara meyilenirken son bir kez osbir çekmek geliyor içinden. aman yarabbim bu nasıl bir rahatlamadır. güzel kızla sikiş mi, koy göte, o yorgunlukla amy lee verse çakmazsın.

işten kovuluyorsun. ulan yavşak müdürü zaten gözüm tutmamıştı diyorsun. ama içinde sekreter kızla yakınlaşamamanın verdiği kırıklık var. neyse patlıyorsun iki posta. dünyanın kralı oluyorsun.

düşünüyorum şimdi ellerimiz olmasaydı acaba nasıl otuz çekerdik. nereye sürttürürdük. evrim teorisi nasıl işlerdi. ne b.ksa otuz bir çekme isteği bizim genlerimizde var. eşşek siken bir neslin evlatlarıyız. modern dünyanın eşşekleri yok. ama korkmayın elimiz var.
En son olacak şeyi ilk başta yapmaktır.
penis elle sıkıca tutulur ve kol aşağı-yukarı hareket ettirilir. hissedilen duyguya göre hızlanılabilir veya yavaşlanabilir. genelde en son raddede boşalırken gırtlaktan yeni doğmuş it eniği veya ciğerden yavrusu ölmüş ayı gibi* sesler çıkartırken, kolun ışık hızında hareket ettirildiği görülür, makul olan da budur.

dikkat!! : mutlak surette bir kayganlaştırıcı kullanmak lazımdır.

ele tükürmek genel yöntem olsada, annelerin nemlendirici kremlerinden tutun, babaların saç dökülmesini önleyici şampuanına kadar her türlü sıvı materyal ergenlik döneminde mutlak surette genç bünye tarafından denenecektir.

türk erkeklerinin sağ kolunun , sol kolundan daha kaslı olma sebebi olan bu davranış biçimi, özel bir geceden önce erkeğin özellikle ilk seferde geç boşalmasını sağlayabildiğinden önemlidir.

aynı zamanda erkeklik tansiyonunu düşürerek bir çok kavgayı da önlemek gibi bir özelliği vardır.

ama dona/küloda boşalmak iğrençlik olduğu gibi aynı zamanda mantar sebebidirde; bu yüzden insanın yanında bir peçete bulundurması veya mevzuyu banyoda icra ediyor ise boşalmaya yakın lavaboya doğru hareket etmesi icab eder.
adem dedenin erken boşalma sorunu yaşadığına delalet eden eylem.
bu laf mastürbasyon yerine kullanılır, uzun zamandır.
ama genelde merak edilmez niye 31? niye 25 değil ya da niye pipişko diye bi kelime değil.. hikayesini anlatalım.

şimdi bu yeniçeriler malum yalnız insanlar evlenmeleri yasak. bu eylemi yapıyolarmış paso..
önceleri buna el çekmek diyorlarmış. ama bu el çekmekten söz edince hoş karşılanmıyomuş özellikle üstlerinin kulağına gitmemesi lazımmış. * herhalde iyice abazalığa vurdurup abarttılar. adamlar ömrü hayatında mala vurmamış tabi..
sonra bu olaydan orda burda el çekmek diye söz edince kötü muameleye maruz kalmış askerler.
ve ebced hesabına göre el anlamına gelen 31 i kullanmaya başlamışlar. bir nevi şifre. ama deşifre olmuş tabi sonra. ve mastürbasyon halk arasında o zamandan beri 31 çekmek olarak kalmış...
anlatanın yalancısıyım., ama mantıklı geldi.
muhtemelen her türk erkeğinin ilk öğrendiğinde, sıvaz işlemini tek tek sayıp, 31'e geldiği zaman durup, gökkuşağını görmeyi, bulutların üzerine çıkmayı, özetle sihirli şeylerin ortaya çıkmasını beklediği ama doğal olarak hiçbir s.ke şahit olamadığı eylem.

adı 31 ama 76'da da geldiği oluyor, 98 de de...*
(bkz: ocak)

(bkz: mart)

(bkz: mayıs)

(bkz: temmuz)

(bkz: ağustos)

(bkz: ekim)

(bkz: aralık)
erkeğin kendini inek gibi sağması.
(bkz: erkekler inek midir)
(bkz: erkekler inekse erkekler aslında dişi midir)
(bkz: otuzbir çeken erkek gayleşir mi)
(bkz: öküzler bu işe ne der)
en az masraflı, en zevkli fiziksel aktivite.
aşıkken düşünemediğiniz aktivite!
mastürbasyonun sokakta yüz bulmuş halidir.
(bkz: çavuşu tokatlamak)
(bkz: mala vurmak)
(bkz: ya sabir cekmek)
elindekiyle yetinmeyi bilmektir.
çavuşu tokatlamak, etin suyusun sıkmak gibi ilginç kodları olan. Abazanlık döneminde bilhassa, sıkça müracaat edilen erkek masturbasyon şeklinin halk arasında en çok kullanılan kodudur.
güncel Önemli Başlıklar