bugün

şifresi olmadığından çalışan mallardır.
yakında üniversiteye de tropille alacaklar diye düşündüren durum. ülkeyi kim çok seviyor kim çok yaşamayı hakediyor,kimler yaşıyor?
zıınnkkk!cemaatler.
yatarak çalışan maldan iyidir.
sanırım o benim. hatta sanırım değil lan direk o benim.
(bkz: la o benim)
(bkz: sendemihayat).
Memleketimden insan mazarası diyerekten kafalarının yolsuzluğa çalıştığını söyleyerek dürüstlüğün para etmediği gerçeğidir.
özel sektörde iliği kemiği sömürülmüş, ebeveynlerinden yatlar, yalılar kalmayacağını bilen, sevdiceğiyle gelecek planları yapan maldır. çalışırsa olacak sanmıştır. hakkını alacak sanmıştır. yazık...
torpili olmayan maldır.
şimdi ösym'nin kpss soru ve cevaplarını açıklamasını bekliyordur. halbükse onlar çoktan sanala düştü bile. bu 'allah allah niye gecikti ki' diye düşünüyordur.
ne kadar çalışılırsa çalışılsın notu 80-85 i sikse geçmeyecek olan maldır.
"belki bir umut olur" diyen maldır aynı zamanda. halbuki ne gereği vardır. cemaate gidilip pilavlı sohbet sonraları gelen sorular ezberlenip 1 gecede sonuca ulaşılabilir.

not: ben de girdim sınava. hikayedeki mal benim.

not2: arabayatağısporluyum.
soruları servis edilen bir sınav için 6 ay fazla miktarda süredir.
(bkz: oturup 6 gün kpss çalışan mal)
benim de dahil olduğum gerizekalılar topluluğudur ve hatta bazı gerizekalılar oturup bir sene çalışır; fakat doğru çalışma yöntemi bu değildir, verimli çalışma şu şekilde olur:

sınavın cumartesi günü olduğunu varsayalım:

1-cuma günü sabah 5 gibi kalkılır, namaza gidilir.

2-namazdan gelinir, gül kokulu esans sürülüp sağlam bir kahvaltı yapılır.

3-sınava girecek uzaktaki arkadaşlar aranıp, ahde vefa edilir.

4-öğlen olduğunda namaza gidilir ve tüm cemaatin göreceği şekilde camiye yardım yapılır.

5-cemaatten arkadaşlarla buluşulup hoca efendi dinlenir, gerekirse ağlanır!!!

6-akşam yemeği yenir ve ajansı almak için internete girilip samanyoluhaber açılır.

7-yatmadan önce google arama trendlerine bakılır 3 kulfu bir elham okunup yatılır.

8-sabah dinç bir şekilde kalkılır ve babalar gibi sınava girilir.

9-sınav iyi geçmiştir.

10-telefonla arkadaşlar aranır ve tuhaftır ki hepsinin ki iyi geçmiştir yalnızca son üç soru biraz zorlamıştır ama sorun değildir.

11-bir ay sonra sınav açıklanır ve sınav rahat bir şekilde kazanılır.

12-gencimiz kilit bir noktada iyi bir memuriyet elde etmiş ve çok kazanır.

13-benim de dahil olduğum gerizekalı grup ''ulan napacaz amk sigara da kalmadı, askerliği nasıl erteleyecez'' der birbirlerine.

not:dinden soğuttunuz insanları amk.

not2:galatasaraylıyım.
güncel Önemli Başlıklar