bugün

bu devirde kalmadı.
hanım efendi bir kızdır. böyle kızlardan hoşlanan erkekler kendisine evlenme teklifinde bulunabilirler.
Bulamadım AMK bulsam atardım.
Şimdi yogadan geldiğim için gayet esneğim ama geçen hafta düştüğüm için sol dize zor iniyorum olur mu?
of simdi bir kezban mutlaka gelecek adamin kucagina oturan fit kadin gifini atacak.
bu devirde bulmak zor.
Şey bu full paket mi?. Peki yemek yemek gibi özellikler de ekletmek istiyorum. Özellikle konuşmak gibi.

Kınadığım başlık tır. Tanım falan yok!.
inşallah iyi sevişiyor dur.
Sevmesini bilsin yeter.
Yıldırım nikahı basılır.
Bunun da instagramı falan vardır, kalsın.
kaldı mı böyle kızlar ?
Ne olursa olsun götü kalmasın... Kalkarsa sizi ilk önce kazığa oturtup sonrasında sıcak bir yaz günü o acı ile sizi kilometrelerce yürütür.
lanet olası bir mahalle baskısı kalıbıdır..

"oturmasını kalkmasını bilen kızlar" yaşlılarca öne çıkarılır, koca bulur.. sisteme daha rahat entegre olurlar..

"hoppa, havai, gezegen kızlar" ise koca bulamaz, farklı gözle bakılır vs.

y
Kalkmasını bilmesi önemli.
Boğulursunuz sonra.
Ah bi oturabilsem kalkacam da, çoğu zaman oturmaya dahi fırsat bulamıyorum. Yere batsın böyle hayat..
hop oturup hop kalkar !..
Tekrar oturup tekrar kalkmasını da biliyorsa tadından yenmez. Ardından tekrar oturup tekrar kalkmasını ve bunu durmadan tekrar etmesini de biliyorsa beni bulsun.
motor fonksiyonları gelişmiş kızdır.
oturmasını kalkmasını bilmeyen kız da ne bileyim. sık sık düşer herhalde...
Aynı zamanda nefes almasını ve yürümesini de bilmesi lazım.
evlenilecek kızdır.
sayıları gün geçtikçe azalmaktadır.
üniversitelerde bol bol bulunabilecek kızdır. sonuçta okumuş kızın hali de oturup kalkması da başka.
Şimdiki kızlar hep yarasa gibi ters duruyor aluminyum. Hiçbiri oturmayı falan bilmiyor.