bugün

rte'nin konuştuğu sırada iki kız ayağa kalkıp konuşmaya başlayınca söylediği söz.
bu adama cem yılmaz' dan daha çok gülüyorum hakikaten. insanların bir arada olmasından korkuyor çünkü başına gelecekleri o da çok iyi biliyor.
Kişiliğiyle dinletemeyenin statüsüyle dinletmeye çalışması. Klasik kaale alınmama vakası.
iki kız ayağa kalktı diye insallah hapis yatmazlar dediğim durumdur.
Kızların yaptığı ayıptır. sinemada filmin ortasında yapsalar hepimiz eleştiririz. Ayıp sevmediğimiz birine de yapılsa ayıptır kısacası.
fakat "mağrur olma başbakanım, senden büyük millet var" diyesim de gelmedi değil.
-başbakan otur yerine, senin üzerinde güç olan ben konuşuyorum.
Bence mutevazi davranmış.

Otur yerine padişahın konuşuyor, otur yerine sultanın konuşuyor dese kim ne diyebilirdi.
atananların atayanları ezdiği güzel ülkem... benim senin gibi bir başbakanım yok. sen devlet kadrolarına atadıklarının, el altından beslediklerinin, gemiciklerle donattıklarının, maaşına yüzde yüz zam yaptıklarının başbakanısın. hep de öyle kalacaksın. seni seçmediğim için kendimle gurur duyuyorum.
asıl sen yerine otur terbiyesiz millet Konuşuyor.
haklıdır. gerçekten hala konuşturuluyor ya adam haklı beyler.

bence eski bir inci sözlük swfsi bu başbakanın işini görürdü, hani çok konuşunca ağzına birşey sokuyordu ya rocco kılıklı bir herif. tam gaza gelmiş konuşurken bir ulusa seslenişte aynen öyle yapacaksın.
yine ergenlerimiz tarafından başbakanın yargısız infazı ile sonuçlanacak bir söylemdir.

şimdi 3.000 kişilik bir konferansta bir insan konuşuyor ve iki sivri zeka birden ayağa kalkıp önce konuşmacıya sonra 2.998 kişiye saygısızlık yaparak konuşmayı bölüyor.

üslubu gayet doğru olan başbakanın uyarısı yerinde bence. daha önce metalci gençlerin horned hand ine gösterdiği sert tepkiyi burada da gösterip gençleri polis zoruyla dışarıya attırması onun karakter olarak biraz hazım sorunu yaşadığını tekrar görmemizi de sağlasa, o bir lider. ve bir liderin konuşmasını; hatta 3000 kişiye konferans veren hiç bir insanın konuşmasını

bölemezsiniz.