bugün

en sevdiğimiz animasyonlar uyuştuğundan tuttum seni kanka.

en yakın zamanda rigby hakkında konuşmalıyız.
Adım samuel 25 yaşım.

Ergenler bilmez.
görsel
Kendini pazarlayan bir yazar. Hoş geldin arkadaşım.
ekleme yapmak gerekirse en sevmediğim tarihçiler:kadir mısıroğlu yavuz bahadıroğlu mustafa armağan.en sevdiğim oyuncu ve sanatçılar:cem yılmaz ozan güven kemal sunal halit akçatepe münir özkul adile naşit şener şen cüneyt arkın ata demirer.haluk bilginer engin günaydın necati şaşmaz gürkan uygun.en sevdiğim ve sıklıkla dinlediğim müzik türleri:izmir marşı mehter marşları türkçü marşları türkçü türküleri.en sevdiğim rapçiler:ceza geeflow musab sagopa kajmer(eski şarkılarını dah a çok seviyorum 2012 öncesi şarkılarını).tarihteki en sevmediğim kişiler:cengiz han(yaptığı kötülükler tecavüzler ve katliamlardan dolayı). 2.gıyaseddin keyhüsrev(çok kolay kazanılacak kösedağ savaşını kaybettiği ve anadolu selçuklu devletini moğol imparatorluğuna vasal yaptığı için)3.vlad(türk düşmanı olduğu için)Sofoklis Venizelos(türk düşmanı olduğu için ve osman gazi han ın türbesine tekme atıp onla alay edip saygısızlık yapığı için.)şu an a kadar en severek izlediğim diziler:kurtlar vadisi kurtlar vadisi pusu işler güçler kardeş payı.en sevdiğim animasyon dizileri:regular show gumball adventure time.en büyük isteklerim:turan birliğinin kurulması yüce islam ın tüm dünyaya hakim olması.
Kuşkusuz verdiği bilgiler sayesinde en sevdiğim yazar statüsünü saniyede edinmiş yazar. Maşallah o ne iyi yazardır.
anlattıklarına göre çok büyük adam olmak isteyen yazar.
adım alperen 11.sınıf öğrencisi bir kişiyim.en büyük hobilerim tarih öğrenmek araştırma yapmak strateji oyunu oynamak dizi/film izlemek ve ders çalışmaktır.matematik ve fizik dersinden nefret ederim(aslında bütün sayısal derslerden nefret ederim)en sevdiğim dersler:ingilizce tarih coğrafya.en sevdiğim tarihi liderler:Gazi Mustafa Kemal Atatürk Fatih Sultan Mehmet Han Yavuz Sultan Selim Han Kanuni Sultan Süleyman Han 4.Murat Han 2.Mahmut Han Abdülaziz Han Ulu Hakan 2.Abdülhamid Han Mete Han Bumin Kağan Kürşad Moyençur Çiçi Sultan Alparslan Sultan Melikşah 1.Alaeddin Keykubad Osman Gazi Han Kutalmış Oğlu Süleyman Şah Gazneli Mahmut Selahaddin Eyyubi Tarık Bin Ziyad Halid Bin Velid.En Sevdiğim Türk Devletleri:Hepsi En Nefret Ettiğim insan Tipleri:Atatürk düşmanları osmanlı düşmanları türk düşmanları türkiye ve türk ülkeleri düşmanları din düşmanları.noktalama işaretleri ve imla kurallarında kötüyümdür.istanbul beykoz da ailemle beraber oturuyorum ama şu an samsun da ki yazlıktayız.en sevdiğim tarihçiler:halil inalcık ilber ortaylı ahmet şimşirgil desteklediğim siyasi parti:mhp en sevdiğim siyasi lider:devlet bahçeli en sevdiğim siyasetçilerden biri:mansur yavaş.
12. Nesil yazar
Aynı zamanda boş çar. imla katili.