bugün

corona nedeniyle 87 yaşında vefat etmiş.

https://www.milliyet.com....6378891&utm_term=post
Avni akerde kafaya yediği taşla bilirim. Faili ben degilim ama yine de Hakkını helal etsin.
bundan tamı tamına 11 sene önce hepimizi eğlendirmiş adamdır;
(bkz: 11 subat 1998 trabzonspor fenerbahce maci)
kafasına taş geldiğinde yaptığı numara gözümün önünden gitmeyen teknik direktör. o nefes alıp verişi takdir-e şayandır. oscarlıktır, altın portakalda kafaya oynar.
ne kokan ne bulasan teknik direktorler sinifinin birincisidir kendileri. basina geldigi takim kotuyse de vasat oynar iyi bi takimsa da vasat oynar. o derece vasat bir adamdir kendileri.
arnavutluk milli takımı teknik direktörü.
milli takımlar baz alındığında en yaşlı antrenörler sıralamasında birinci sırada bulunmaktadır kendileri. yaş 75.
fenerbahçe' nin başına geçtiği 1997 - 1998 sezonunun 2. haftasında, kendisine yapılan; ' bursaspor güçlü bir ekip. galatasaray puan kaybedebilir. ' yorumunu ' yanılıyorsunuz, galatasaray 3 ya da 4 - 0 gibi farklı bir skorla galip gelecektir. ' şeklinde yanıtlayan hırvat teknik adam.
arkadan vurulmuş hırvat teknik adam.
haluk ulusoy'un hakkında sırtına atılan tastan sonra magnumla mı attılar sanki diye federasyon baskanına yakısmayacak açıklamalar yaptıgı teknik direktör
arkasından kafasına gelen tuğla*nın etkisiyle önce yan dönüp sonra uçabilen adam.
oscarı alması gerekir dedirten teknik traktör..*
zamanında beslediğim balıkların isim babası.
çok iyi balık taklidi yapar.
trabzonsporun elinden başka türlü kurtulamayacağını anlayarak çakıl taşı bahanesiyle öldüm bayıldım feryatları eden adam.
zamanında fenerbahçe nin teknik direktörlüğünü yapmış hırvat teknik adam.
trabzonspor-fenerbahçe türkiye kupası maçı esnasında sırtına aldığı taş darbesiyle kısa bir baygınlık geçirmiştir.fenerbahçe bu maçı yarıda bırakmıştır.ve bir sonraki yıl yapılacak olan türkiye kupasına men cezası almıştır.
daha sonra hırvatistan milli takım teknik direktörlüğü görevine getirilmiştir.
güncel Önemli Başlıklar