bugün

otoyolda sürücülerin dikkatsizliginden veya hayvanların aniden cikmasindan kaynaklanan kazadir.

nasil bir çözüm bulunabilir?

Alta ki maili bir kaç yere gönderdim ama sonuç yok. çok üzüldüm birşey yapamadim lanet olsun.

Merhaba, 16.06.14 saat 19.30 da istanbul avrupa otoyolu hadimköy baglantisinda bir araç sokak köpeğine carpti sanirim on patisi kirildi epey aci çekiyordu ancak otoyolda duramadik, 5 dakika içerisinde veterinere gittim yardim istemeye yardim etmediler ve parali olduğunu söylediler ancak öğrenciyim ve durumum yok. Barinak numarasi verip gönderdiler fakat kapalıydi ulasamadim. Ne yapabilirim lütfen yardim edin.
canlılara ve cansızlara tüm yaratılanlara bahşedilen dünyayı sadece kendine ait sanan insanoğlunun gazabına uğramış köpektir. hayvancağızlara şehre inse, vay ulan köpek deyip öldürülüyorlar ama bu da yetmiyor şehirlerden uzak götü kollayalım derken her yer otobana dönüştüğü için yaşam alanlarının ortasına sıçıyoruz. zavallılarda otobandan geçmek zorunda kalıyorlar.
şimdi bir çözüm bulunmuş güzel bir çözüm iki üç yere de yapılmış. hayvanların böyle otobanlardan filan güvenli geçmeleri için otobanların belirli kısımlarına dopal geçiş yeri yapılıyor.
(bkz: hayrına up)
güncel Önemli Başlıklar