bugün

laikcileri kudurtmustur. tabi laikciler boyle seyler bilmez. onlar ancak alkol alip seks yapmayi bilir.
O degil de adam benim lise den bir arkadasima cok benziyor. (bkz: allam ins o degildir)
bir manowar şarkısının sözlerini akla getiren gencodur.
"the true metal people wanna rock not pose"
yani bu gencoya uyarlarsak:
"gerçek müslümanların derdi ibadettir poz vermek değil."
neden fotoğraf çektiği anlaşılamamıştır. kime gösteriş yapıyoruz bilmiyorum. bunun bir muadili de benim arkadaşlarım arasında vardı. kandil gecesi instagram storysine kur'an okurken çektiği fotoğrafını atmıştı. sanırsın yüce allah bizi instagram'dan takip ediyor; hoşuna giden olursa meleklerine "kalp atın şuna." falan diyor.

tanım: kafası doğuştan güzel müslüman bir kardeşimizdir.
ibadetin gizli yapılanı makbüldür, sonra düşersin milletin ağzına.
Bak sen şu takiyyeciye, din istismarcısına hele; kara belenmiş bide namaza durmadan önce. Bonzai kafası herhalde.
reklamları kıldınız. artık " din tüccarı dizisi " başlayabilir.

not: " namaz allah için kılınır " diyenleri sahneye alalım.
Kaza dan haberi olmayan dincidir. Cok yazik amk cok.
Yaa o değilde, niye herşeyin reklamı mübah ta, ibadetin reklamı mübah değil benim güzel ülkemin nezdinde? Hem devir reklam -imaj devri diyeceğiz, hem de gencin biri kar üstünde seccadeye oturup poz verdi diye laf edicez öyle mi? Örnek olur diye mi?
Ne yapıcaklar, bütün gençler böyle poz vermeye mi başlayacak.
Aaa! Ne güzel fikir lan!
instagramda yeni trend!
demet akalının kızının namaz kılarken fotoğrafını paylaşmasını aklıma getirdi. yani bunlar hep show canım.
Gösterisini yapıp düşecek kızları beklemeye başlamış mümin kardeşimizdir.
biz dini kendi icimizde yasıyoruz komünist oluyoruz
bunlar sov yapiyo müslüman oluyo
hangimiz dogru yapıyoruz bilemedim.
Şövanisttir.

Ayrica Pusula ile geziyor herhalde. Öyle bir yerde kıbleyi bulabilmiş.
karda namaz kılmak gösteri değil yeğen, karda namaz kılarken fotoğraf çekilmek gösteridir. ve buna da şov yapıyor demek de bir yanlışlık yoktur.
Ne zaman, nerede namaz kıldığı ya da bunun reklamını neden yaptığıyla değilde; göründüğü kadarıyla kar yağışının durmuş olduğu bir zamanda, arabadan inmiş birisinin üzerinde ve seccade üzerindeki o karlar nereden geldi. Aklıma gelen iyi bir poz yakalama düşüncesiyle oluşturulan bir ortam ama kimsenin günahını almamak gerekir. Ne diyelim, allah kabul etsin.
Hidayete ererken, bak nasil guzel Namaz kiliyorum diye mesaj gonderendir. Bu muhtereme maun suresini okumasini oneriyorum, zira nasil bir gaflet ve delalet icerisinde oldugunu bilmiyor.
The namaz show.
Kıldıysa bana mı kıldı ? Herkezin namazına kimse karışamaz ! Eyi günler.
ayakta alkışlarım, bazı batılı düşünceler salak salak entryler girmiş az öte dur.