1. 26.
    ayakta alkışlarım, bazı batılı düşünceler salak salak entryler girmiş az öte dur.
    ... fuckerfuckera
  2. 25.
    Kıldıysa bana mı kıldı ? Herkezin namazına kimse karışamaz ! Eyi günler.
    1 ... coni lesh
  3. 24.
    The namaz show.
    ... thelma
  4. 23.
    Hidayete ererken, bak nasil guzel Namaz kiliyorum diye mesaj gonderendir. Bu muhtereme maun suresini okumasini oneriyorum, zira nasil bir gaflet ve delalet icerisinde oldugunu bilmiyor.
    ... pipisiyle oynayan ergen
  5. 23.
    Ne zaman, nerede namaz kıldığı ya da bunun reklamını neden yaptığıyla değilde; göründüğü kadarıyla kar yağışının durmuş olduğu bir zamanda, arabadan inmiş birisinin üzerinde ve seccade üzerindeki o karlar nereden geldi. Aklıma gelen iyi bir poz yakalama düşüncesiyle oluşturulan bir ortam ama kimsenin günahını almamak gerekir. Ne diyelim, allah kabul etsin.
    1 ... sage mode
  6. 22.
    Cenaze akşamlarında eve çağrılıp kuran okutulan ve kendini yobazlardan sıyırıp kendi ağzıyla "bakın ben modernim, beyaz mont giyiyorum" diyen hocanın kuran okumaya başlamadan önce, şişmiş egosuyla verdiği 1 saatlik ev içi vaazının içinde ayriyeten övdüğü insanlar.

Hoca osurursa cemaat sıçarmış.
    1 ... the outsider
  7. 21.
    karda namaz kılmak gösteri değil yeğen, karda namaz kılarken fotoğraf çekilmek gösteridir. ve buna da şov yapıyor demek de bir yanlışlık yoktur.
    2 ... rmntkkmnst
  8. 21.
    Fotoğraf çekinmeyi de unutmamış.
    ... yasar ustaa
  9. 20.
    Şövanisttir.

Ayrica Pusula ile geziyor herhalde. Öyle bir yerde kıbleyi bulabilmiş.
    3 ... imla
  10. 19.
    Vakit kalmamıştır. Namaz kılacak yer bulamamıştır. hemen oracıkta farzını kılayım da üzerime günah olmasın diye seccadeyi serer ve alelacele namazın farzını kılıp tekrar arabasına biner.
    şov yapıyor diyenler halt etmişler. Sen kimsin ki, kendini ne sanıyorsun ki sana şov yapalım?
    Biz Allahın emirlerini yerine getirmeye çalışan sıradan insanlarız o kadar.
    Edit: bu arada instagramda milyonlarca sayko fotoğraf var. Mesela bir bakkal aptalca bir fotoğraf koysa hiçbiriniz bakkallar hakkında önyargılı olmazsınız. Sadece o fotoğrafı çeken bakkalı eleştirirsiniz. Ama gerizekalı gösterişsever biri namaz kılarken foto atıyor, hemen bütün müslümanlara yardırmaya başlıyorsunuz. işte bu da sizin islam düşmanı bir yobaz olduğunuzu gösteriyor. Aslında sizin düşmanlığınız bize değil, siz müslümanlığa ve dolayısı ile Allah'a düşmansınız. O yüzden allah versin sizin belanızı...
    2 -2 ... huzuru kendi icinde bulan adam