bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 35.
    ayakta alkışlarım, bazı batılı düşünceler salak salak entryler girmiş az öte dur.
    ... fuckerfuckera
  2. 34.
    Kıldıysa bana mı kıldı ? Herkezin namazına kimse karışamaz ! Eyi günler.
    1 ... coni lesh
  3. 33.
    The namaz show.
    ... prot
  4. 32.
    sokakta sikişse özgürlük oluyor. namaz kılınca gösteriş oluyor. ilginç. evet.
    1 -1 ... dedeninkeli
  5. 31.
    Hidayete ererken, bak nasil guzel Namaz kiliyorum diye mesaj gonderendir. Bu muhtereme maun suresini okumasini oneriyorum, zira nasil bir gaflet ve delalet icerisinde oldugunu bilmiyor.
    ... pipisiyle oynayan ergen
  6. 30.
    Namaz kılmayı bilmeyenler, ömrümde bir kez bile camiye gitmeyen tipler çıldırmıştır. Size ne ya? Siz Gidin alkolünüzü alın.
    1 -3 ... nattleite
  7. 29.
    Ne zaman, nerede namaz kıldığı ya da bunun reklamını neden yaptığıyla değilde; göründüğü kadarıyla kar yağışının durmuş olduğu bir zamanda, arabadan inmiş birisinin üzerinde ve seccade üzerindeki o karlar nereden geldi. Aklıma gelen iyi bir poz yakalama düşüncesiyle oluşturulan bir ortam ama kimsenin günahını almamak gerekir. Ne diyelim, allah kabul etsin.
    1 ... sage mode
  8. 28.
    Cenaze akşamlarında eve çağrılıp kuran okutulan ve kendini yobazlardan sıyırıp kendi ağzıyla "bakın ben modernim, beyaz mont giyiyorum" diyen hocanın kuran okumaya başlamadan önce, şişmiş egosuyla verdiği 1 saatlik ev içi vaazının içinde ayriyeten övdüğü insanlar.

Hoca osurursa cemaat sıçarmış.
    1 ... the outsider
  9. 27.
    karda namaz kılmak gösteri değil yeğen, karda namaz kılarken fotoğraf çekilmek gösteridir. ve buna da şov yapıyor demek de bir yanlışlık yoktur.
    2 ... rmntkkmnst
  10. 26.
    allah kabul etsin denilesi genç.
    ancak şov olduğu belli maalesef.
    bir de foto tam karşıdan çekilmiş.
    yazık, dini böyle şeylere alet ediyorlar.
    ... meyyus