1. 1.
    başlığın tam hali, "otomobilini durdurup karlar üzerinde namaz kılan genç " şeklindedir otomobilini durdurup yol kenarından otomobiline aldığı tramessi'ye oral yapan kardeşlerim.

ufak bir karakter sınırı bunların müsebbibi.

allah kabul etsin demek düşer biz müslümanlara tabi. ama bana biraz gereksiz gibi geldi tramessi ile anal ilişki yaşayıp bu duruma fazlasıyla tepki gösterecek kardeşlerim.

yani yobaz, at gözlüklü, şakirt, dinci, çomar ne derseniz deyin müslüman olmama rağmen ben bile gereksiz gördüysem tramessi ile anadfghjkl * *

her neyse, daha müsait bir anında kılabilirdi bu kardeşimiz aslında namazını. zaten cemaat ile kılmak gibi bir fırsatı yok, o belli. yakınlarda bir camii ya da mescit gibi bir yer bulma şansı bence yüksek. namazını kazaya bırakmadan yani.

hadi onu boş verelim fotoğraf çekmek ne amına koyim ya. *

otomobilini durdurup kar üzerinde namaz kılan genç
    7 -9 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    otomobili durdurmadan kar üstünde namaz kılsaydı daha komik görüntüler çıkabilirdi ortaya.
    düşün bak, inmiş arabadan ama arabayı d'de bırakmış ( otomatik seviyom ben )
    araba gidiyor, bu da orada seccadeyle uğraşıyor, poz veriyor. gerçi öyle olsa bunu fotoğraftan anlayamayız ki. belki de araba gidiyor bu fotoğrafta. o zaman videoya ihtiyacımız olurdu. hani bazen görüyoruz, kadınlar arabayı d'de unutup iniyorlar, kendi arabasının kapısı falan vuruyo bunlara. ulan lafın sonunu yine bağlayamıyacağım galiba. kendi kendime olaylar kurup gülüyorum. manyak bir dünyam var benim. salak da olabilirim.
    19 -5 ... totonok folmondoko boton gomo
  3. 3.
    laikcileri kudurtmustur. tabi laikciler boyle seyler bilmez. onlar ancak alkol alip seks yapmayi bilir.
    6 -9 ... dr harleen quinzel
  4. 4.
    saçları janti ama. böyle saçlarım olsun değil kar, lavlar üzerinde namaz kılarım ben. evet.
    5 ... frktmz krds frktmz
  5. 5.
    O degil de adam benim lise den bir arkadasima cok benziyor. (bkz: allam ins o degildir)
    5 -2 ... superalgeria
  6. 6.
    tipik dinci şovu.
    7 -2 ... jimmy tudeski
  7. 7.
    bir manowar şarkısının sözlerini akla getiren gencodur.
    "the true metal people wanna rock not pose"
    yani bu gencoya uyarlarsak:
    "gerçek müslümanların derdi ibadettir poz vermek değil."
    3 ... sb has left the building
  8. 8.
    neden fotoğraf çektiği anlaşılamamıştır. kime gösteriş yapıyoruz bilmiyorum. bunun bir muadili de benim arkadaşlarım arasında vardı. kandil gecesi instagram storysine kur'an okurken çektiği fotoğrafını atmıştı. sanırsın yüce allah bizi instagram'dan takip ediyor; hoşuna giden olursa meleklerine "kalp atın şuna." falan diyor.

tanım: kafası doğuştan güzel müslüman bir kardeşimizdir.
    4 -1 ... selfcontrol
  9. 9.
    ibadetin gizli yapılanı makbüldür, sonra düşersin milletin ağzına.
    3 -1 ... freeyim
  10. 10.
    hani ibadetin gizli yapilani makbuldu? hani gosreristen kacinilmaliydi?
    neyse yoruldum gidip bir bira iceyim. yorum benim neyime.
    2 -2 ... beer bike and crazy deer