bugün

Rahatı seven insandır. Vurdurmakla alakası yoktur.
arabası olan erkektir. bizim el arabamız bile olmadı..
Kavraması zayıftır.
erkek değildir erkek dediğin manuel kullanır.
her yıl lpg onur yürüyüşüne katılmaktadır.
Büyük şehir trafiğinde canından bezmemesini sağlayacak kadar parası vardır.
düz vitesli araba şehir trafiği ile baş edemez, kullananlar debriyaj balatasına para yetiştiremez.
ehliyetim otomatik vites.
Otomatik olmayan arabaya araba demem, debriyaja devamlı yalakalık mı yapacağız, korkmayın bir otomatik vites kullanıcısı olarak, öylede kolay masraf çıkartmıyorlar, hatta elektrikli otomobillerin hayatımıza girmesiyle ehliyeti bile otomatik almak lazım.
Mercedes \ audi kullanan elit erkektir.
Bak orası doğru işte madem heyecan arıyorsunuz, hadi motorsiklet kullanında görelim ne kadar delikanlısınız, kaporta kendiniz olmaya razımısınız acaba asıl delikanlılık motorsiklet sürmekle bitiyor bence, trafikte motor ile trafiği okumak çok zordur çünkü, evet delikanlıları şimdi piste alalım.
Benim gibi 84 model ford transit süremeyen erkektir.ama ne hikmetse adam trafiğe çıkar ben çıkamam cünkü ehliyetim yok.
(bkz: irkek)

O debriyajla yokuşta kalkılacak abi.
size giren çıkan ne?
Akıllı erkektir. Özellikle Şehir içi trafiğinde dur kalk yüzünden insanı deli eden debriyaj+gaz ayarlamasıyla uğraşmak istemiyordur.
Makul sebepleri vardır. Makul bir sebebi olması da gerekmiyor esasen.
Rahatına konforuna düşkün birçok erkek zaten otomatik vites kullanıyor, hiç de gocunmuyor. Ben de gocunmuyorum şahsen.
istanbul da kendi öz iradesiyle düz vites kullananı deli s.kmiş bunu diye tutup tımarhaneye kapatıyorlar.
G.tü başı ayrı oynayan erkektir...
vurduru dur lan benim araçta otomatikti.
Otomobil bir ulaşım aracı, oyuncak değil. Hele direksiyon, vites kolu, motor gücü falan cinsel komplekslerin uzantısı hiç değil. Yemeyin bunları. Yıllardır otomatik kullanıyorum, istanbulda manuel kullanmak tam bir işkence. Yeni teknoloji ile otomatikler manuellerden daha az yakıyor zaten.
Mercedes, Audi gibi araçlar kullanıyordur. Lüks araçlar genelde otomatiktir.
içinde Benimde dahil olduğum gruptur , konfor, rahatlık, trafikte daha dikkatli olma gibi avantajlara sahip olan erkektir aynı zamanda.
istanbul'da manuel kullanan ayakkabıcılara hizmet eder.