bugün

Kadın gibi erkektir. Açık ve net.
manuel kullanamayan bir eziktir.
Benimdir.
Siz fakirseniz ben ne yapayım?
(bkz: vites değiştiren erkeğin sanki biraz çekici olması)

Bunu Çılgınlar gibi savunan 9284748938474 tane kız tanıyorum ben.
Kalabalık bir şehirde yaşıyorsa büyük rahatlık çekecek erkektir.
rahatına düşkün erkektir. aynı zamanda otomatik arabaya sahip olmayanların ya da hayatında hiç otomatik araba kullanmamış olanların anlayamayacağıdır.
Kadın gibi erkektir. Küpe falan da takar. Açık ve net.
ehli keyif erkektir. sağ eliyle manitayı kurcalayabileceği gibi birada içebilir.
hafif bir erkektir. evet.
O kadar para verdim vitesi de mi ben değiştircem diyen erkektir. Evet.
Teknolojinin nimetlerini kabul eden kullanan erkektir.

Simgesel manalaştırma gereksizliği.
Trafiği fazla olan bir şehirde yaşıyor ise ve arabada çok vakit geçiriyorsa akıllı erkektir çünkü manuel vitesde insanın gaz debriyaj yapmaktan bacakları ağrıyor.
sinirlenince hırsını vites kolundan alan erkek olamayacaktır.
zengindir.
Muhtemelen araba kullanmayi bilmiyordur.
Erkekte degildir ayrica.
rahatina duskun erkektir. surekli vites at debriyaja bas dur kalk ayari falan filan bas git iste ne guzel. erkeklik konusu da vitese kadar dustuyse karisini dovup otomatik yerine manuel kullanan kisi erkek sayilacaksa oyke erkekligin icine sicayim.
manuel fakirlere dert olur.
görsel
Birde otomatik vitese tesbih takıyorsa bu erkek benimdir.
(bkz: Bi bitmediniz amınakoyayım)
Arkadaş,

Bir gün manuel şanzumanlı araçlar bir gün tarihe gömülecek..

Dip not : erkeğim
Otomatik kullancaksan git carpisan araba kullan lunapark'ta erkegidir.
Fazla parası olmayan erkektir. Misalen bu sene arabayı yeniledik. 78.600 TL'ye 2016 WV Passat aldık. 1.4 TSI motor yani benzinli... Ayrıca Düz vites. Otomotik için 15-20 bin tl daha ödemek gerekiyor ki O paraya bir araba daha alınır. SOkakta mı bulduk lan parayı.
Bak hele bak bak. Trafikmis.

Lan manuel vites 140+ beygir arabasi olupta trafikte makas atmayan adama erkek mi denir?

Trafigi eglenceli hale getirmektir manuel. Otomatikte camasir makinasini bekleyen hatun gibi trafikte beklemektir.
Manuelin verdiği zevki vermez diyor aq sanki Yarış yapıyor yaptığın en fazla hız 80 kmdir . Aq filmlerdeki gibimi tak tak tak sanıyosun.
80km hizi 2. Viteste goremez mesela otomatikte.

Kisaca manuel hizlanmasi soyledir erkekcikler;

1. Vites 7.200 rpm = 60km/s.
2. Vites 7.200 rpm = 120km/s.
3. Vites 7.200 rpm = 180km/s.
4. Vites 7.200 rpm = 260km/s.
5. Vites 7.200 rpm = ibre sonu.

Hayatinda 75 beygir ustu arabaya binmemis muhallebi cocuklarina manuel araba dersi verilir. Pm.