bugün

ilk görüşte aşk olur genelde.
(bkz: kıçın açıkta kalması)
--spoiler--
sarı saçlı, mini etekli, pembe rujlu, kırmızı ojeli, yaklaşık 1.85 boylarındaki kız, artık bilerek mi düştü bilmiyorum.
--spoiler--
neden hep aynı kız ?
niye bize eziyet ediyorsun ?
(bkz: adam fortçu beyler)
(bkz: havalar ısındı abazanlar hayallerde)
bir hayli can canmasına neden olacak olan hadise.

(bkz: taşaklarım patladı)
olması çok düşük bir ihtimal olan olay.
--spoiler--
o cehennem azabı gibi gelen anları daha fazla anlatarak, kendimin de sizin de moralinizi bozmayacağım.
--spoiler--
başlığı açan kişi yani hicbiseyebosunaiclenmeyenadam hem eşcinsel, hem de dinci. nasıl oluyor lan? *
(bkz: hep de seni bulur zaten bunlar)
(bkz: dostum kabul et bu sefer harbiden sıçmışsın)
(bkz: di mi benjamin)

(bkz: evet evet cevat abi)
işte o kız.
`http://funnypicblast.com/...ent/uploads/ugly-girl.jpg`

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı hicbiseyebosunaiclenmeyenler)
"veee sonra o 1.85'lik hatunla beraber aynı durakta inip el ele evimin yolunu tuttuk. çok ilginçti, sanki yıllardır tanışıyorduk kendisiyle..." şeklinde devam edebilecek hikaye.

(bkz: kamyonu devirmek)
yaşadığım bir olaydır. merak etmeyin hiç şey olmuyor düşüş sertliğine göre ya acı yada kısa süreli bir ereksiyon yaşanıyor. istisnalar kalkmak istemeyenlerde olabiliyor * .
erkek düşmüş kız düşmüş ne farkeder. bir kazadır. kızın tepkisine göre tahrik edici bir durum olmuş olur. kızın hoşnut bakışları ağzı kulaklarında kaçamak bakışlı tavırları gibi
(bkz: gökten hatun yağması)
saçma durumdur. otobüs fren yaptığında ileriye doğru giden cismin kucağa düşme olasılığı yok denecek kadar azdır. sanırım kız ters duruyordu, elemanda ters oturuyordu, kızda götünü elemana dönmüştü ki ilk frende oturabilsin. bunlar tanışıyodu bence, fantazi deniyolar.
(bkz: school bus fuck)
(bkz: daha boşalamadıysan bi durak sonra ineyim)
(bkz: talih kuşu)
Bugün başıma gelen olaydır kendimi kötü hissettim bir an sonra kızın özür dilemesiyle moralim yerine geldi.
Fizik kurallarina aykiridir. Otobus aniden fren yaptiginda icindeki nesneler ileri dogru hareket etmeye devam eder. Bu durumda ani frene hazirliksiz yakalanan kiz ya bir koltugun arkasina yapisir. Ya da yere kapaklanir.
Kizin kucaga dusmesi icin otobusun aniden ivmelenmesi lazim. Hani ferrari porş ivmelenmesinden bahsetmiyorum ama en azindan bi reno toros ivmelenmesi lazim. Otobus de bunu yapamayacagina gore olmayacak istir.
Myth busters yeniden olsa da bu konuyu deneylerle bize izah etse keske.
Ters koltuk.