bugün

bedavaya getirdiği fortu ballandırarak anlatabilen veletlerin kurduğu çetedir.
(bkz: parayı veren düdüğü çalar)
geçen gün 93c otobüsünde karşılaştığım çete.

beyazıtta zeytinburnu otobüsü bekliyorum. hemen önümde iki tane bayanla bir tane erkek konuşuyorlardı ve birlikte sıra bekliyorduk. bir zaman sonra otobüs geldi. çok kalabalık bir sıra vardı. zaten bu zeytinburnu otobüslerinin de ne zaman geleceği belli olmaz. bir kere de kalabalık olmadan gelin yahu. bir kere de oturarak gidebilelim. her zamanki gibi ayakta kaldık.otobüs de tıklım tıklımdı tabi. neyse ben otobüs beklerken önümde duran iki bayan bir erkek yolcularla otobüsün orta taraflarında kalakaldım. bu arada bayanlardan bir tanesi benim önümde durdu. erkek de benim yan tarafımda kaldı. otobüs ilerledikçe yolcu sayısı artıyordu. derken önümdeki bayan bana sürtünmeye başladı. ben kendimi arkaya çektikçe kız bana sürtünüyordu. hem sürtüyor hem de sağa sola kayarak beni iyice mayıştırmaya çalışıyordu. dedim ben nereye geldim böyle. öteki kızla muhabbet ediyor filan arada erkek de bir şeyler söylüyordu. ama kız bana da sürtünmeyi ihmal etmiyordu. derken benim arka cebimdeki cüzdanımda bir kımıldama hissettim. ne oluyor lan dedim. hemen elimi attım ve cüzdanı aldım. allah'tan bu konularda çok duyarlıyım. anında hissettim mevzuyu.
ben cüzdanımı alıp hemen koynuma attım. önümdeki kız da devam etsin diye baktım ama kız da muameleyi kesti.
güncel Önemli Başlıklar