bugün

otobüs yolculuğumu bir güzel berbat eden çocuktur. yapma çocuk, ağlama çocuk, acı bana çocuk!
bir gün katil olursam sorumlusu otobüste ağlayan çocuktur.
otobüste ağlarken çevresindeki insanların susturmaya çalıştığı çocuktur ; daha sonra bir yaşlı gösterilir 'bak bu iğne yapar' denilir o an çoçuk tüm gücüyle ağlar otobüste başka çocuk varsa BU daha kötüdür çünkü o an hangi psikolojidir bilinmez ama koro halinde ağlama sesleri yükselir o an en yakın durakta inilmesi daha iyidir.
nerdeyse her otobüste karşılaşılan çocuktur. *
bu tür çocukları allah yarattı demicen vericeksin odunu vericesin odunu.
hoşgörülü olunması gereken çocuktur, eee bir zamanlar biz de ağlıyorduk
şimdi o sıçar osurur felan.
allahım sana geliyorum dedirten çocuktur.
dovulesi degildir neticede cocuk da bunaliyor otobuste. ya da kucukken hepimiz akilli, uslu, ses cikarmayan cocuklardik gibime geliyor.
bundan fenasi otobuse binen iki kadin ve dort cocuktur. o cocuklar aglamaz fakat tepinirler surekli "bana bundan almazsan kuserim", "anne ayaginda sallamazsan aglarim" gibi cumlelerle insani sinir ederler. cocuk iner yerde uyur, anasi ses cikarmaz filan. molada zavalli bana "cocuklara goz kulak olur musun" derler kabul ederim tabii. biri anasinin pesinden kosmak ister, mola yerinde onu yakalamaya calisirim. adini bile bilmiyorum "dursana cocum, dur oglum" diyip duruyorum, rezalet. insanlar ne sandi bilemiyorum. sonra "otobus dursun bunaldim" der, der de der. aglamalarini tercih ederdim yahu.
dövülesi çocuktur. yerden yere çarpılmayı hakeden çocuktur. yapabilitem vardır. o yüzden beni gören çocuk canını kurtarsın.
ailesiyle beraber otobüsün dışına atmak istediğim fakat bu eylemi henüz üzerinde gerçekleştiremediğim çocuktur. hele bir de uzun yolculuklarda varoluyorsa bu çocuk; diğer otobüs sakinlerine çok kötü anlar yaşatır.
insan o küçük canavarlar ağlarken kurduğu fantezileri düşünürken ( mesela tut şu çocuğu salla salla salla sonra da at pencereden dışarı kamyon ezsin... gibi) bulur da korkar kendinden
şehir içi otobüsüyse en yakın durakta inmesi beklenendir, veyahut mp3' ün sesini sonuna kadar açtırandır.
(bkz: kafa sikmek)

cocugun agzini koli bandi ile kapatsam nasil olur diye dusundurtur.
kişi başına düşen gelirin türkiye ortalamasında olan ülkelerde çok sorun yaratan çocuktur. zira ne alakası var der iseniz
çok alakası olduğunu azcık düşününce bulursunuz.
degaj yapılması gereken çocuktur. alternatif olarak obüse konup düşman topraklarına doğru patlatılabilir de. (bkz: obüs)
yol biter ama o ses hala çınlar kulaklarda. Birde durumu idare etmeye çalışan bir amca çıkar ortaya. Çikolata falan kakalar bebeye. Ama yemezler ağlamaya programlanmıştır bir kere velet.
uyku ilacı vermek isteği uyandıran çocuktur. dövmeyiniz daha çok ağlar ayrıca yazıktır küçücük çocuk kıyılırmı hiç. oysaki minik masum ufacık bir uyku ilacıyla uyutsak bir şey olur mu ki diye düşündüren çocuktur.
otobüsten inme sebebidir. muavine gidip ya bu velet ya ben tepkisini verdirecek yavru insandır. bi daha almasınlar otobüse.
ağzına iki tane sıyırtılası velet.
ağzına bi tane vurma isteğini uyandıran çocuktur.böylelerinin ana-babası da pek rahattır.çocuktan çok onlara sinir olunur aslında..ama kalkıp bi tane patlatamıyorz malesef, ters ters bakıyoruz anca..
hiç birşey yemedikleri halde oluşan gazdan dolayı ağlayan yavrucaklardır.
sinir hastası edebilecek bir durumdur.. çocuk ağlar ama zerre yaş yoktur gözünde.. içine iblis girmiştir adeta.. susmak bilmez..
yolculuk şehirler arası ise hemen otobüsü durdurup çocuk ve ailesi aşağı indirilmelidir zira insan katil olabilir.
gözden bir damla yaş gelmemesiyle ağlayan değil zırlayan çocuktur efendim kendileri. herkesin rahatsız olmasına aldırmayan annenin rahat tavırlarının ürünüdür.
horoz şekerini kaybetmiş cocuğun dramini dile getiriş şekli.
+şekeri olan varmi?
-bende 5 yıldır var evladim!
+teyze bi dur allah* aşkına

(bkz: biri şunu sustursun)