bugün

başlık normalde belediye otobüsünde çekirdek çitleyen coğrafya kitabı bulunduran gerizekalı kız olacaktı ama sanırım karakter sınırına takılacaktı diye böyle açtım. aslında saymadım da, neyse.

ben bu olayı bugün yaşadım sayın çekirdek severler, 25E numaralı otobüste en arka üçlü koltukta beşiktaştan bebeğe yolculuk etmekteydim ki onu gördüm, diğer insanların aksine orta kapıdan bindi, akbilini bastı ve arkaya doğru yürümeye başladı. hiç ihtimal vermedim gelip de yanıma oturacağına çünkü bilenler bilir, arkası üçlü olan otobüslerde arka koltuklar pek bi sıkışıktır ve en arka sağ inanılmaz dardır. ama kahramanımız üşenmedi, geldi, o daracık yere girdi, iki adet kese kağıdından bozma zımbırtı çıkardı ve başladı çekirdek çitlemeye. başta şaka sandım, anlamlı anlamlı baktım yüzüne ama nafile. istifini bile bozmadan devam etti, tüküre saça çekirdeğini çitlemeye. ortaköye yaklaşırken artık tıka basa dolu olan otobüsün havasızlığından zevk alırmışçasına çitledi çekirdeğini.

bebeğe kadar giydiğim pantolonu tükürük ve çekirdek kabuğuyla yeniden dizayn eden gerizekalı çekirdek manyağı kız, eğer bunları okuyorsan, allah belanı versin. ömrümü yedin, gerim gerim gerdin beni, otobüsü, herkesi.
otobüste 1 poşet salatalık açıp onu kesen,tuzlayan ve kokutan bağyanın arkadaşının yaptığı eylem.
insanı işkenceye maruz bırakan durumdur. Yolculuk bitse de kurtulsam dersiniz. her çıt çıt sesi kafanızın içinde gümbürder.
bir de bunun özellikle şehirler arası yolculukta haşlanmış yumurta versiyonu vardır ki insanı kusturur.
güncel Önemli Başlıklar