bugün

Vermem. Yanıma da yaşlı genç kimse istemem. Bu yüzden hep çuvalla gezer çuvalı yanıma koyarım. Tabi çuvalın parasını ödemek şartıyla.
artık yaşlılara yer vermiyecem tiktoğa bak yaşlılar senden benden iyi zıplayıp hoplayıp dans ediyor.

bir de gençlerin önünü açmıyorlar kız istesen vermezler iş istesen vermezler eeee sıkıya geldimi cebindeki telefonu göster.
artık yaşlılara yer vermiyecem tiktoğa bak yaşlılar senden benden iyi zıplayıp hoplayıp dans ediyor.

bir de gençlerin önünü açmıyorlar kız istesen vermezler iş istesen vermezler eeee sıkıya geldimi cebindeki telefonu göster.
Fakir eylemidir.
Ben elimden geldiğince yer veriyorum. Ama bazen çok yorgun olduğum ya da halsiz olduğum günler olabiliyor. Öyle günlerde veremediğimde de başkası verir umarım diyorum. Çünkü hep ya anneanneme de yer vermezlerse diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum.
gençlerin geleceğini gasbeden yaşlı bunaklara yer yok.
oturmayı çok isteyen bir sonraki otobüsü beklesin veya köyüne dönsün, üzgünüm.
Kendimi bildim bileli yaşlılara yer verdim ama artık vermiyorum. Belediye otobüsleri 65 yaş üstüne bedava olduğundan beri yaşlılar terör estiriyorlar. Otobüse biniyorum hep yaşlı sabahın köründe tece'den çarşıya ekmek almaya giden adama da yer veremem kusurabakmasın.
Ben elimden geldiğince yer vermeye çalışırım vermezsem kendimi kötü hissederim zaten.
Çok uzun zamandır otobüse binmiyorum.
okul vaktinde şehrin diğer ucuna ekmek almaya gidiyorlarsa gerçekleştirilmesi gereken eylem.
yer verilmesi durumunda bir kısmı yine akp'ye şükredecektir. özellikle başınızda durup yer bekleyenlere özellikle yer vermeyiniz, verenleri uyarınız.
otobüse daha önce binmiş olan kişinin yaptığı eylem.
Çoğunlukla hasta değilsem veririm.
Ayakta durabilecek kadar yaşlı değilse vermiyorum, vermem. Yani yer vermem için yaş kesinlikle kriter değil. Kadınlar da kibarlık beklemesin bu konuda ne farkımız var? Bir kadın bir erkeğe kibarlık olsun diye yer verirse tekrar gözden geçirebilirim bu düşüncemi, aksi zaten kadının aciziyetini kabul etmektir.
ayakta durmak eklemlere zarar vermeyen ve kasları güçlendiren çok iyi bir pasif egzersiz. bu anlamda yaşlılara yer vererek onlara iyilik yapmıyoruz aslında.
Ben de ücretsiz binsem yer verebilirdim.
65 yaş üstü ücretsiz kartlarıyla şehir turu yapan ruhu ve bedeni senden benden daha genç olan çoğu yaşlıya yer vermek istememe durumudur.
Akıllıca bir davranış. Zaten olması gereken bu.
ben gözümün içine bakarsalar veriyorum.
oturarak gitmek için yapılabilecek olandır.
kendilerini daha genç hissetmeleri için vermiyorum ben. yoksa neden vermeyeyim?
yanımdaki genç yer vermiyorsa ben de vermem. başkası veriyor bazen.