bugün

parası neyse aramızda toplayalım, verelim, otomobil alsınlar; o derece (bkz: irite) oluyorum bu tiplere.
ikram zamanı dik hale getirmelidir tamam da. Normalde acaba hakkı var mıdır? Şimdi düşününce o koltuğun belirli seviyeye kadar yatması üretimiyle alakalı. Üreticisi koltuklar için belirli seviye, açı belirlemiş ve her yolcu için buna izin vermiş.
arkasındaki kişiyi düşünmeyen, yolculuk sırasında kendi standartlarının, haklarının sınırlarının farkında olmayan embesil güruh/zat.
ikram öncesi koltuğu düzelmiyorsa şerefsiz bir insandır.
Ulan millet de ne cok yatiriyormus koltugunu umursamazca hepsi rahatsiz olmus basliktan. Demek ki kendilerinin de kucagina biri lap diye yatsa normal karsilayacaklar.
kendisini uzay mekiğinde zannediyordur. hani atmosfere doğru giderken yatay pozisyonda olurlar ya.
Benimdir..

Herkesin boyu 1.60 değil.sığmıyoruz..

Birde neden bana verilen bir hak için izin alacam..
O otobüsün sorunu..
Kazık gibi uyuyacaksam zaten o firmayı seçmem..

En son 15 yıl olmuştur heralde otobüse bineli..
Laf ediyorsa arkadakinin yaptığı terbiyesizliktir.

Yatıracak tabi, hastası var, uykusuzu var, yorgunu var...

Senin keyfini mi kollayacak.

En basitinden uyunacaksa o koltuk yatar.

Arkadakine de bok yemek düşer...

Şikayetin varsa otobüsün üreticisiyle görüş, terbiyesizlik yapma....

Aynı durum uçakta da, trende de vardır.
Sen de kendi koltugunu yatırırsan eşit duruma gelirsiniz.

Malaklık öndekinde değil arkadakinde...

O koltuk yatıyorsa, yatırılır.
baston yutmuş gibi dimdik uyuyamayan bir insan olabilir mi acaba? belki öyledir. hemen celallenmeye müsait, çevresindeki her türlü aksiyona agrasyonla tepki veren milletimiz için işlenmemesi gereken bir suçtur.
Valla bence de haktır. Otobüs üreticileri vermiş bu hakkı size. Hem öndeki kişi koltuğunu yatırıyorsa siz de yatırın böylece sıkışmamış olursunuz.
Düşüncesiz insan tipi. Arada böyleleri denk gelir.
bir dönem fazlaca otobüs yolculuğu yaptığımdan savunma mekanizması geliştirdiğim durumdur. önünüzdeki yolcuda koltuğu geriye yatırma emareleri gördüğünüzde dizinizi kaldırıp koltuğa yaslıyorsunuz. ister hiç hareket ettirmeyip koltuğun bozuk olduğunu düşünmesini sağlayın, isterseniz dizinizi kabul edebileceğiniz seviyede geri çekip koltuğun orada durmasını sağlayın.

keyifli yolculuklar.
koltuklarda öyle bir mekanızma var ise kullanması normaldir hiçkimse kullanamayacaksa ne anlamı var öyle bir özelliğin ama benim düşünceme göre geceleri yolda yatırılması normaldir ama gündüz saatlerinde arkadaki rahatsız olduğu takdirde düzeltmelidir sonuçta gündüz arkadaki kitap okuyabilir ama gece 12 den sonra insanlar uyumak istediğinde koltuğu istediği gibi yatırabilmelidir.
bunlar masum. asıl ikram sırasında koltuğu düzeltmeyen düz orospu çocuğudur.
izin almadan yatırdıysa, koltuğu biraz daha eğip kulağına ayıp şeyler fısıldanası insan.
Yaşlanmayacak adamdır. Galesizlik mod on.
Bunu genelde amcalar yapar. Eğer arkasında oturuyorsanız eğilip alnından ıslak ıslak şapadanak öpmek lazım. Bak nasıl koltuğu eski haline getiriyor.
Alnına para veya başka şeyler basılmasıyla sonuçlanabilir.
Kavgaya davetiye çıkaran insan. Özellikle kadınlar yapar bunu. Hiç uğraşamam muavine söylerim ki söylemeye kalmadan adam suratımdaki sıkışmış ve memnuniyetsiz ifadeden anlamış kadını uyarmıştı.
Üzerine doğru yattığı insanda Koltuğun altından kıçına bir şey monta etme isteğini doğurur.
Belası s.k.lmelidir.
kimse de kabahati firmada aramamış. böyle boktan, kalitesiz, düşüncesiz insanların otobüslerine muhtaç olmak beni kahrediyor. geberesiceler ya koltuklar arasındaki mesafeyi arttıracaksınız ya da koltuklara o kadar geriye gidebilme fonksiyonu vermeyeceksiniz. hiç düşünen var mı ki ben doldurayım yolcuları gerisi umrumda olur mu tabii. hadi onlar eşrefsiz bunu anladık. peki ya bunun bir hata olduğunu kavrayamayıp tersine geriye gidiyor madem benim hakkımdır diye düşünen zihinsizlere ne demeli?
hiçbir şey demiyorum. ülkenin insanın çoğunluğu böyle. yöneticisinden halkına. zengininden fakirine.
Geçen ay Ankara'ya giderken başıma gelen olaydır. Saati uyduğu için ismi Özgül Turizm olan bir otobüse bindim ve Ankara'ya kadar önümdeki adam kucağımda geldi ayrıca havalandirmanin olmaması da üzücüydü :( .
bi kere bende onlardan oldum ama koltuk bozuktu. arkamda kadın var bebesiyle bebe kafama çıkıyor, ben koltuğu kaldırmak istiyorum, koltuk bozuk kalkmıyor. muavine sövdüm, söföre sövdüm, sonra kadınla yer değiştirdik farklı bir fantazi yaşadık.
Bebek gene psikopata bağladı bu sefer annesinin üzerinden arkaya daldı.

Çıkarılacak dersler 1-koltuk demek siper demektir. düşerse vatan, namus, sinir herşey düşer. 2- evli ve çouklu kadınla fantazi olmaz, olmuyor. 3- m.tro turizm senin ben gelmisini geçmişini...
güncel Önemli Başlıklar