bugün

(bkz: kaşar)
otobüs içinde isyana teşvik edici kız modelidir.
bastığı akbilin karşılığını en iyi şekilde almaya çalışan kız modelidir... (bkz: otobüste kucağa kız düşmesi)
(bkz: motor)
tam tersi için
(bkz: yazıklar olası fordçu abiler amcalar)
genellikle tam tersinin söz konusu olmasıyla birlikte okuldan eve yada evden işe gitmekten başka herhangi bir icrahatı bulunmayan şahıs için mastürbasyon zamanı rüyalarını süslemesi muhtemel extrem durum.
takma penis takmışsa intikam almaya çalışıyor olabilir.
abazan ve mongol erkek fantezisi.
(bkz: kişiyi nasıl bilirsin kendin gibi)
uyuyan devi uyandıran, abdest bozduran kızdır. sonrada fortçu diye cingar çıkartırlar *.
(bkz: surtuk)

edit:ya niye surekli kotuleniyor anlamiyorum,istemeden surtunen kizlara degil lafim,kelime benzerliginden faydalanmak istedim,hemen kotuleme bir dusun once.
"keşke"nin budanıp başlık yapılmış halidir "ekmek çıkmaz, kasılmasak" dedirtir.
(bkz: bırakın bu işleri artık)
- abi şimdi hangi otobüs hattını kullanıyor demiştin bu kız? *
geçtikten sonra hafif tonlarda kibarca ''pardon'' derler ama siz o sırada hala eski olayın şokunu yaşarsınız.Bir an önce tuvalete gitmek ister bünyeniz içgüdüsel olarak.
(bkz: otobuse 150 kisiyi bindiren sofor)
dünya'nın her yerinde olabilecek türden bir olayda başrolü oynayan kızdır.
efendim bu kızlar; çeşitli türlere ayrılır. bunlardan ilki tamamen masum olup, otobüsün sıkışıklığından er kişiye sürtünmek zorunda kalandır. suç hatunda değil, sardalya kutusuna istiflenir misali otobüsleri dolduranlardadır. bazı er kişiler de bu durumdan rahatsız olur, kendisini geriye çeker sıkılır, kızarır.
bir diğer tür; er kişiye bilinçli olarak sürtünerek geçenlerdir. bu hatunlar ilgi çekerek ilk adımı er kişiden bekleyip tanışmaya vesile arayan tiplerdir.
üçüncü tipimiz ise bildiğin, motor olarak tabir edilen, kızlardır. bu hatunlar işi iyice abartıp kalçasını erkeğin cinsel organına sürter, bizzat taciz eder... bir çok er kişi bundan memnuniyet duyar, kimisi de hiç haz etmez.
birde bunun barda elleyerek geçen kız modelivardır.Rahatsız edip etmeyeceği tamamen kızın güzelliğine bağlıdır.ben rahatsız olmadım.*
iyi niyetli olmayanı için;
(bkz: harley davidson)
(bkz: otobuste kıza sürterek gecen erkek)
(bkz: erkeğin tecavüze uğraması) *
kız olmaktan sıkılmış, kadın olma yolunda beden dili ile erkeklerden yardım isteyen bünyedir.
sürtünmesi genelde otobüsünsün hareket halinde olmasından dolayı yada hareket alanının dar olmasından dolayı gerçekleşse bile erkekliğin doğası gereğince acaba bu kız bana iş mi atıyor denmesine neden olunan kız tipi
(bkz: hay ben o otobus şöförünün)
(bkz: otobuste erkege yer veren kiz)
niye hemen kevaşe, kaşar, motor diye damgalarız anlamam..biz de bir kıza bakınca hemen abazan oluyoruz ya onun gibi bir şey heralde! geçerken sürtündü diye kaşar mı oldu yani? sen sürtünerek geçince tecavüzcü mü oluyosun? bilinçli yapılmasından bahsetmiyorum tabii ki...hea, diyelim ki bilinçli yaptı; ne biliyorsun belki çok beğendi çocuğu? belki parfümünü merak etti? belki gözleri 10 numara kızın, çocuğun saçlarının rengini merak etti? belki bu şekilde sutyenini düzeltmek istedi? belki üstünde kir vardı onu sildi çocuğa? belki çocuk kızın üstüne yoğurt dökmüştü, kız da onu sürdü tekrar çocuğa? * * * ne bileyim belki üşüdü kız, çocuğa sürtünerek ısındı? belki sürtünme enerjisiyle çalışıyor? sürtünme enerjisi ne lan?!
çok hisli kızdır. bir de über versiyonu vardır ki,
(bkz: otobüste kıza sürtünerek geçen erkek)
güncel Önemli Başlıklar