bugün

ermektir ermek.başka izahı yok bunun.
Belfıtığınız varsa ayvayı yediğinizin resmidir.
memleketime giderken havayolu yerine karayolunu tercih ederim hep,küçüklüğümden beri 14 saat yolculuğu yaparken dinlenme tesislerinin verdiği hazzı başka yerde alamadım.
ağrı-bodrum. bu yolculuk için birde para verdim, otobüsten indiğimde atmosfere yıllar sonra giriş yapmış kozmonot gibiydim, düşman başına a dostlar.
7 saatten sonrası kasıcak olan yolculuktur. Git git bitmez

Çay , kek , kola , meyve suyu derken üstünede miden bozulur. 24 saat olur 24 gün.
Eziyettir.
(bkz: nasıl basur oldum)
Istanbul esenler-cizre otogar 26 saat. Göt uyuşması hatta bir ileri seviyesi göt kangreni nedir? Bilen bilir.
Zamanında uçak yokluğunda istanbul moskova arasını 4 günde gittim. Hemde kaç kere... Millet gelmiş 25-26 saatten bahsediyor.
istanbul'dan kars'a giden yazar beyanı. Göt kanseri olması muhtemeldir.
Suların serum gibi poşette verildiği, koltuk arkalarında şimdiki lcd ekran olan yerde küllük olduğu ve milletin fosur fosur sigara içtiği, biri orta kapı biri ön kapı civarı olmak üzere 2 tane 37 ekran tv olup da onlarda da istisnasız "tanrılar çıldırmış olmalı" filminin verildiği yıllarda Artvin-istanbul arası otobüs yolculuğu tam 24 saatti.
Ne 24 saati 50 saat yaptığımı bilirim. 24 olsaydı keşke. Ne gerek vardı Baküyü o kadar uzak yapmaya.
hayatta yapmayacağım yolculuk.
5 saatlik yolculukta bile sıkılıyorum amk.
Eğer bir gun olursa sevgilimle yapmak istediğim yolculuk.
2 hafta içinde üç kez gidip geldiğimi bilirim sonra bel ağrısından ben pert oldum.
Bir zaman sonra afedersiniz poponuzun kemiği diye bir şey olduğunu anlayamazsınız. Hissiyatsızlık olur çünkü en nihayetinde. Arabada birde çocuk ağlaması ya da bağırarak konuşan dayılar varsa yandı gülüm keten helva. Ağlaman bile gelir valla.
güncel Önemli Başlıklar