bugün

o koltuğu zart diye sonuna kadar yatıran versiyonu insan değildir, sığırdır. 
lan labunya, zaten daracacık koltuk mesafesinden dolayı kımıldayamıyorum, bir de senin üzerime yatmana izin mi vereceğim. 2 kişilik bilet aldın da beni mi haberim yok amınakoyim.

hayır arkadaş bir de o travego mudur ne boktur, onun koltukları da taaa anasının nikahına kadar yatıyor, resmen adamın alnını görüyorum kucağımda. gereksiz bir samimiyet. başını yaslayıp tükürse suratıma tükürecek hayvan oğlu hayvan, o kadar iç içeyiz.

bacaklarınız uzunsa biraz kımıldayın, adamı rahatsız edin. adam götünde sizin dizlerinizi hissedince elbet kaldırır birazcık. olmadı uyarın, o yapmadı siz yapın. son çare ağzına yüzüne girin. sırf bu yüzden otobüste kavga ettiğimi bilirim.

bunlarla hiç uğraşmamak için, uzun yolculuklarınızda şu 2+1 olan otobüsleri tercih edin. tekli koltuk. ohh mis.
izin istemeye gerek olmayan bir durumdur
zira o koltuğun ne kadar arkaya kadar yatacağı üretilirken düşünülmüştür.
dolayısı ile birinin hakkına gasp yoktur ortada.
koltuğu yatıranlara da garip bir taciz vardır haksız yere.
Bu hareketi yapanları düşmanım gibi bellerim. Gerçekten insan bir sorar eder. Hayır yine izin vereceğim zaten. Ama önce bir durumu sor. Yemek yiyorumdur, kahve içiyorumdur.
şerefsizin dik alasıdır. bir yolculuk sırasında rahat olur diye ortalardan tekli koltuğu seçtim lakin ön koltuktaki adam koltuğu öyle bir yatırdı ki adamın alnından öpmemek için zor tuttum kendimi. ayrıca o otobüslerdeki koltuklar nasıl öyle yatak gibi oluyor lan bunun sınırı falan yok mu herif utanmasa yorgan isteyecekti o derece yattı koltuk 6 saat kucağımda uyudu herif amk.
Geçenlerde yaşadığım durumdur.
Adam koltuğu yatırınca şöyle bir yittim. Geri kaldırdı biraz.

Adam mola yerinde pis pis bana bakıyormuş abim söyledi.
içine oturmuş demekki hah.
Dizinize yatınca alnına biröpücük kondurun.
izin istese verecek misin mübarek? Hee insancıl olarak yapılması gereken arkada oturan kişiyle mutabık kalabilmek, "bu kadar yatırsam rahatsız olur musunuz" şeklinde sorulabilir ama kusura bakma, ben o izni bilet parasını verirken ilgili kişiden aldım.
görsel
hayatımda ilk kez karakolluk olma sebebimdir, arkadaşın dediği gibi dizlerim ile sağlam bir temas uyguladım ama bana mısın demedi, abicim zaten arası sıkışık, birazcık kaldırır mısın dedim, yaşı benim yaşımla neredeyse aynı olmasına rağmen abicim dedik ama yanlış adama demişiz, bu tuş burada varsa kullanıcaz da yiğenim hayırdır dedi, abi hadi uzatma kaldır koltuğunu dedim, sende arkandakine doğru uzat koltuğunu la senle mi uğraşacam dedi, şartellerim bir anda attı, ayağa kalktım tam göbek hizama doğru uzanmıştı, üstten aşağı doğru seni a*ına koduğumun oğlu dedim yumruğu bir koydum, o burnunun kırılma sesi tüm otobüste yankılandı, bende böyle olsun istemezdim ama durum bunu gerektirdi.
Kendinden başka kimseyi düşünmeyen, bencil kişilik.
Hayvan olsa yapmaz.
agzini yuzunu sikerim hic acimam.
Kendisindeki gamsızlığı istediğim insan tipidir.

He bu arada hiçbir şey demem içimden söverim sonra da imalı imalı laf sokarım mecbur düzeltir *
Molada koltuğu ileri alırsınız gelir yine üstünüze çıkar gıcıktır.
Şuan bizzat şahit olduğum ve inanilmaz derecede rahatsızlık veren durumdur.koltuğun yatirilmasindan rahatsiz oldugumu guzel bir dille uç kere soylememe rağmen durum düzelteceğine dahasi benim rahatım herseyden onemli diyerek üste çıkmaya çalışan bir tipin ön koltuğunuzda seyehat ediyor olmasi kadar itici bir şey yok.otobüs sanki zati muhteremin kisisel arabasi.ruhum daraldı.
cozum basittir, bunlari uygulayin istese de yapamayacaktir:

adim 1.
cantanizdan sarj aletinizi cikarin.

adim 2.
sol elinizle bir ucunu, sag elinizle diger ucunu tutun ve yana acin kollarinizi.

adim 3.
onunuzdekinin ustunden gecirip bogazini sarin kabloyla, tum gucunuzle cekin, sesi kesilince isi bitti demektir, cam kenarinda ise basini cama yaslayin, uyuyor goruntusu verin, kimse anlamayacaktir.

son adim.
acil durum icin olan aletle cami kirip atlayin. karsinizda kalkisa hazir bir helikopter goreceksiniz. binin.

bu kadar.
ayıp eden görgüsüz insandır. zaten iki koltuk arasına zor sığıyoruz bir de sormadan kucağımıza kadar yatırıyorlar ayıptır.
başlığı görünce bile küfür edesim geldi.
bazen bu tip durumlar için küfürbaz bir arkadaşım olsa diyorum.
dayaklık insandır.

ama öyle az buz değil; dinlene dinlene, var gücünle dövülecek insandır.
otobüslerde, yan tarafta oturup durmadan ağlayan bebek ve arka koltukta oturup dizlerini koltuğunuzun arkasına dayayan kişi gibi rahatsız verici insandır. aynı şahıslar uçakta da rahatsızlık vermektedir.
Sizin de izin istemeden yatırmanızla sonuçlanmaması gerekir.
Görgüsüzlüktür.
özgüvenli insandır.