bugün

Efendim eğer sözlüklerde bu firmaların rezillikleri anlatılırsa müşteri kaybedip kendilerine daha çok dikkat edeceklerini düşünüyorum.

ilki benden.

Süha turizm. Otobüs kayseriden mersine gidiyor. Muavin, bir bayanın ismini müşteri bilgilerinden bulup facebooktan aratmış. Sonra saatlerce o fotoğraflara bakmış. Tabi o bayanın da koltuğu en ön olduğu için kendi fotoğraflarına muavini baktığını görmesi sonucu otobüste kısa süreli bir terör esti.

Kısaca allah belanı versin süha turizm.
istanbul seyahat,

ataşehir-gelibolu seyahatim için rahat hattan bilet aldım, otobüs geldi rahat hat değil. yanımdaki koltuğu da satın aldım, ona rağmen yarı yolda adam oturtmaya kalktılar bide parasını almışlar ben itiraz edince adam oturmadan otobüs kalkmayacak diye insanları galeyana getirmeye çalıştılar neticede diğer yolcu mağdur olmasın diye müsade ettik, üstüne bir de geliboluda beni indirmeyi unutup eceabatta indirdirler. rezillik had safhada.
birkaç yıl önce metro turizm ile edirne'ye giderken daha yolun başında aracın klimalar bozulmuştu. yazın ortasında klimalar bozulmasına rağmen şoför ve muavin bir şey olmaz diyerek yoluna devam etti. yarım saat geçmeden bir abla baygınlık geçirdi,ambulansla hastaneye aldılar. diğer sağ kalan yolcular olarak klimasız otobüsle edirne'ye kadar mecbur devam ettik.
Firma: Nilüfer
Yıl: 15.03.2013 07:22
Yer: Şehremini Servisi

Olay:
Çanakkale'den istanbul'a geldik. Servise bindik. Sabah sabah servis şoförünün önüne birisi kırdı, adam "senin ananı bacını ... dur bekle" dedi indi arabadan. Adam kaçtı gitti. Biz de koca servisle takip ediyoruz. 2-3 km takip ettik. O kırmızıda geçti biz geçtik. Adamın ana avrat küfürleri, arabadaki hamile kadın ve diğer kadınlar, inelim diye bağıranlara, "otur lan bırakacaz işte" diye çıkışan kendini kaybetmiş bir şöför.

Sonuç:
istanbul Emniyetteki arkadaşlara haber verdim. ilerde bir yerde bir ekip durdurdu. Adamı gözaltına aldı. Hamile kadın da tam o arada adamın suratına çok sağlam bir yumruk attı. Benim atmama gerek kalmadı. Şöför atılmış sonradan öğrendik.

Çıkaracağımız ders:
insanların hayatları sana emanet ise, birisi suratına tükürse insanları bırakıp geldikten sonra artistliğini yapacaksın. Sana "insan hayatı" emanet iken, her ne olursa olsun çizginden çıkmayacaksın.
Metro turizmden aldığım kayseri-sivas bileti 9.00 da. 9.20 oldu saat otobüs gelmedi. Terminaldeki yerlerine gidip sordum araç nerde diye. Aracımız arızalandı kusura bakmayın dedi. Ulan ben iletişim bilgilerini boşuna mı veriyorum? Bi ara söle değil mi?

1.30 saat bekleyip başka firmanın otobüsüne binmek zorunda kaldım.

Köy otobüsü = metro turizm.
2 katlı ve tuvaleti olanlarda tuvaleti kitlemeleri. açık unutmuşlar bir kez, onda da ışıklar merkezi sistemmiş. ışık görmüş yarasa gibi kaldım içerde amk, telefonla iş görmeye çalışıyorum.

rezil olan ise açıklamaları: abi tuvalet bozukta, büyük değilse gir!