bugün

Cep yakan fiyatlardır.

Bakın az önce 1 buçuk saatlik yola ( indi bindi lan resmen) 30 tl baydım.

Ciğerim yanıyor.

Edit: ankara 45-50 arasında değişiyormuş. Sanırım 45 tl tekerlek üzerinde gidiyor djsjsjdjd.
Ateş pahasıdır.

Uzak mesafe ilişkisi olanlara allah yardım etsin.
edremit tek yön gidiş 120 tl. uçakla gidiş dönüş 150 tl'ye aldım.
istanbul 125 diyor aq.

Gidiş geliş kafadan 250 oradaki in bin basları saymıyorum bile.

Üstüne ye iç gez tamam tamam 500 600.

Yuhhhhh?!
bir şekilde cebe para girmesi gerek. öyle değil mi? muz cumhuriyeti mi lan burası?
Yolcu sayısı azaldığı için fiyatları iyice abartmışlar.
1 günde 10 lira artmış.
bu devirde seyahat etmek de zorlaştı.
30 lira artmış ya inanılmaz.
Üniversite öğrencilerinin, vizelerden önce, sonra, havalar ısınınca ve soğuyunca memlekete gitmelerini engelleyen fiyatlardır. Hepsi kampüse mahkum hale gelmiştir. Bazıları yazın bile memlekete dönemeyebilir.
30 lira dediğin 2 euro bile etmiyor.
küçük bir sayıdır, önemsemek gerekir.
görsel
Kıçı kırık huzur bile 450 liradan kapıyı açıyorsa ekonominin allah belasını vermiş demektir.
artık seyahat etmek de zorlaştı.
bedenimiz duracak , düşüncelerimiz akacak: yaşasın uzaktan erişim yazılımları.
hala çok ucuzdur..
siz çocuksunuz bu işlere aklınız ermez travego otobüs sahibi öz dayımın oğlu var artık para kazanamıyoruz yeğenim dedi neden dedim istanbul bayburt seferi yapar gidiş dönüş sadece yakıt 19 bin tl tutuyor dedi bunun yemeği çift şöfor maaşı var otoyol köprüleri 20 bin tl dedi 44 yolcu full doldursa gidiş dönüş 88 yolcu yapar 35 bin tl yapar ? bu rakam yazın 3 ay oluyor dedi geri kalaqn aylarda gidiş dönüş toplasan 50 yolcu olmuyor dedi. işin uzmanı kişinin dediğine bakarsak 400 tl para değildir ya 400 tl verip gidecek tantana yapmayacaksınız veya evinizde oturacaksınız.
ister karekök al ister faktöriyel işlem yap otobüslerin kar etmeme gibi bi durumları yok.

Madem kazanamadıklarını iddia ediyorlar bayburt'a otobüs kaldırmasınlar, kaldırıyorlarsa da tantana yapmasınlar o zaman.
Anne ben burada kaldım.*

Çok ucuz ya güncelleme gelmesi gerekli.
ben okuldan memlekete dönemiycem sanırım. ewed
Her şeye çok üzülüyorum. Yani fiyatı artan her şeye. Buna da üzülüyorum aslında ama içten içe bi konuda rahatlatıyor beni. Antalya da yaşıyorum ve yazın evimiz pansiyon gibi kullanılıyor resmen. Gerçekten bu durumdan bıkmış durumdayım ve sanirim böyle giderse kimse gelemeyecek. Harika değil mi?
Siz rizeliye vermeye devam edin...
abartmıyorum, artık uçak fiyatlarından farkı kalmamıştır.
Benzin fiyatlarının artmasının acısı vatandaşlara vurduğunu gösteren bir durum .
Bazı yerlere uçak otobüsten daha uygun hale geldi .

Devlet herhalde iyice güldür güldür izlemeye başlamış ki yakın vatandaşa kamu spotu olarak "otur evinde yaa" diyen fikriyi çıkaracak.
bir yakınım birkaç hafta sonra refakatçim olarak gelecek istanbul'da buluşmuş olacağız. farklı yerlerden gidiyoruz. otobüs fiyatları ile uçak fiyatları arasında sadece 40 lira fark vardı. bazen uçağın daha ucuz olduğu da oluyor.
geçen hafta pazartesi ankara muğla arası 270 den, çarşamba günü 290'a çıkmıştı.
şimdi kontrol ettim, 300 olmuş.
sanırım annem gelene kadar 350 olacak.

durmadan artan fiyatlardır.
anasını satayım dedirtiyor her şey. son sınavımı vermek için okuduğum üniversiteye bile gidemeyeceğim sanırım.
güncel Önemli Başlıklar