1. 1.
  gördüm...

  metrobüs adı verilen toplu taşıma aracında her zamanki gibi kıvrak hareketlerimle bir yer bulmuş bu ortadaki körük adı verilen bölgeye bakan ters koltuklardan birine oturmuştum.mp3 pileyırımda ticks and leeches çalmaktaydı.çantamı dizime alıp hayvanı davul ritmlerini tutturmaya çalışıyorken yanımda oturan çocuk iki tane cep telefonuyla hatunlara 'sheker : )) ' , 'neden olmasın ? : D ' tandansında mesajlar atıyordu.

  birden kafamı kaldırdım ve ne göreyim 4 tane tikky tanımına uygun kız arkadaşımız otobüse binmişti.birinin elinde süpersel telefon ve bonynunda altın(belki de sahtedir) elif yazan bir kolye ve onun üzerinde en son 50 cent te gördüğüm kolyelerden vardı.2 tanesi esorfman giymiş ve beyaz bir hırka ile gelmişlerdi tek farkları biri sarışın biri de esmerdi.en sonuncusu ise o kadar da tikky olmamış fakat yine basket potası çemberi (isim tamlaması) büyüklüğündeki küpeleri ve içinde ecza çantası olduğunu düşündüğüm kocaman bir yeşil çantası vardı.hepsinin ortak tek özelliği ise beyaz converse giymeleriydi.

  bu 4 kızımız tam karşımda o yuvarlak alandaydılar.arada sırada srayla beni kesme çabalarındaydılar da fakat yanımdaki çocuk güneş gözlüğünü taktı ve dikkatler ona çevrildi amanako.birden ayakta kalanlardan ve eşorfmanlı olupta sarı saçlı olan kız çantasını yere koyup üzerine oturdu. insanlara bakarken ben aslında sizden biriyim mesajı vermekten öte özümde çok kuulum ben bakışları atıyordu beni keserken.

  ilk 3 durak sonunda biraz kalabalıklaştı metrobüs fakat kızımız hala yerde oturmaktaydı.bunun üzerine 5-6 durak sonunda hayvani kalabalıklaşan kız görüş menzilimden çıkmıştı.hala oturmakta inatlı olmasına nazaran metrobüs ün ani fren yapması sonucu üzerine düşen bir erkek arkadaşımız (yarma kıvamında) bütün o sarışınım ve kuulum tandansındaki kızımızı çileden çıkartıp. 'ne yapıyooorsaan yaaağğ : (((' , 'dikkat etseneeee yerddee oturraaan var' serzenişlerini yaptı.

  (bkz: bu da böyle bir anımdır)

  edit: evet evet tamam "yu gat mi boyz" demeyecem tabi ki. şarkı bitince kapadıydım mepeüç pileyırımı. seni sectim pikacu a sevgilerle! (keh keh keh)
  20 -9 ... trexxxxx
 2. 2.
  mantı tezgahı açıp ev mantısı yapacak tikky kızdır.
  4 -1 ... ankarakarakedisi
 3. 3.
  tikilik hareketine aykırı hareket eden kızdır. çıtkırıldım yapıları ve pahalı diye tabir edilen, garip giysileri ile kirli yerlere oturmayı tercih etmezler. starbucks'ta bir koltuğa oturmadan önce bile son kontrolü yapıp otururlar. gerçi otobüse bindiğine göre zengin de değildir bu. o zaman tiki değil, "kendini punk sanan orta sınıf tiki özentisi öğrencidir." *
  5 -1 ... semigod
 4. 4.
  yanlış tanımlanan kızdır.
  (bkz: gotiktir o gotik)
  7 -2 ... abi bana yerversene
 5. 5.
  (bkz: otobüste osuran tikky kız)
  2 -1 ... akmai
 6. 6.
  (bkz: çatala dikkat)
  9 ... exelance
 7. 7.
  (bkz: bunu yapan tikky olamaz)
  inanılmaz bir olayla karşınızdayız okurlar.
  tikky topluluğu üyesi olan y.d metrobüste yere oturdu!
  evet evet yanlış okumadınız.
  y.d yere oturdu!
  metrobüse bindiği yetmemiş gibi birde yere oturan bayağı tikky müsvettesi olayla ilgili
  henüz açıklama yapmadı.
  üyesi olduğu tikky topluluğuna aykırı hareketlerde bulunduğu için muhtemelen topluluktan uzaklaştırma cezası alacak gibi görünen y.d nin olayı anlatırken gözleri doldu.
  gelişmelerle tekrar karşınızda olacağız.
  5 ... suzan avci
 8. 8.
  tikky kıza göre hayatının en kötü anı.malum , tikkyler rahatına düşkündür , yerde falan oturmaz.
  1 ... kaderbizene yazar
 9. 9.
  (bkz: genç tikkyler rahatsız)
  ... pablo escobar
 10. 10.
  ilgi çekmeye çalışan kızdır. zira babasından sürekli azar işitir ve ilgilenmez babası onunla. o yüzden farklı hareketlerle ilgi bulmayı amaçlayan siyah ojeli kızlardır. belki kapılarıda açıktır. *
  ... amele spor