1. ?.
  şehirlerarası otobüslerde, özellikle anadolu'ya gidenlerde, rastlanılabilecek durumdur. yol boyunca radyo kanalları tam çekmediğinden muavin arkadaşımız milletin canı sıkılmasın zihniyetiyle kaset takar. işte bu durumda sizin yapabileceğiniz fazla bir şey yoktur, tamamen muavinin insafına kalmışsınızdır. önce allah belanı versin çalar, inşallah karışıktır diye ümit edersiniz hatta dua edersiniz ama nafile. duymamaya çalışırsınız, gözlerinizi kapatırsınız ama ismail yk gelir gözlerinizin önüne, irkilirsiniz.* milletin içinde rezil olmak pahasına muavine "kardeş değiştirebilir misin şu kasedi?" dersiniz. muavinin teybe doğru yöneldiğini görünce sevinirsiniz ama bu sevinç fazla sürmez. muavin başka bir kasedi taktığında başınızdan aşağıya kaynar sular dökülür adeta, çalan cengiz kurtoğlu dur. ne yapacağınızı şaşırırsınız, tecavüz kaçınılımaz* olduğu için zevk almaya çalışırsınız hatta "ulan keşke kıro olsaydım, belki para da bende olurdu." diye içinizden geçiririsiniz ama başaramazsınız. dağ başında müsayit bir yerde ineyim de diyemeyeceğinden dolayı şemsiyeyi fazla zorlamazsın.*

  (bkz: allah düşmanımın başına vermesin)
  1 ... fewzi1907
 2. ?.
  (bkz: cafede ismail yk çalması)
  ... muhasebeye giris
 3. ?.
  intihar sebebi, ki bu giden bir otobüsse gerçekleştirilmesi zor değildir fakat sabredilmelidir, az kalmıştır daha 8 durak vardır..indiğinde yaşamın anlamını sorgulamaya kalkışması muhtemeldir bu bahtsız kişinin.
  ... tinkerbell
 4. 1.
  eziyetlerin en büyüğü olası durumdur, içinizden umarım cd çalarım yanımdadır diye geçirir çantanıza bakarsınız, yanınızdaysa derin bir nefes alıp rahat bir yolculuk geçirirsiniz, ama değilse babayı yemişsinizdir geçmiş olur *****
  ... tvdeki kiz
 5. 2.
  şehirlerarası otobüste olması durumunda yanınızda mp3 çalarınız yoksa yolu iki hatta dört kat çekilmez hale getirecek, şehiriçi otobüste çalması halinde ise ineceğiniz duraktan önce inmenize sebep verecek hadise.
  (bkz: allah düşmanımın başına vermesin)
  ... dancerinthedark
 6. 3.
  Hiç de hoş karşılanmayacak bir durumdur fakat akabinde zihninize düşen bir düşünce "ya ajdar çalsaydı" sizi bu üzüntüden kurtarır ve hatta bir anlık mutlu bile olursunuz.

  (bkz: Kötünün kötüsü var)
  ... xiphoideus
 7. 4.
  otobüsün bir an önce gideceği yere ulaşmasını dilemek için öncelikli sebeplerden biridir.
  ... legend of the stranger
 8. 5.
  otobuste ismail yk olmasından iyidir.
  ... vincentvega
 9. 6.
  rock yaparsa dinleriz. *

  (bkz: ismail yk nın heavy metal yapması)
  ... dreamshower
 10. 7.
  minibüs olsa 'abi ben güzel bir yerde ineyim' deme şansın vardır ama otobüsteysen düğmenin sinyalinin işaret ettiği durağı bekle babam bekle durumudur.
  ... fayaka