bugün

otursana lan bi kenara sogan cucugu denilesi.
sıcak havalarda olağan karşılanması gereken artist. koltuklar yanıyor be kardeşim, neden oturayım ki?
(bkz: hayvan oğlu hayvan)
(bkz: otobüste boş koltuk varken ayakta giden artist)

ne yani koltuk mu bu insan şimdi?...

edit : başlık değişmiş arkadaşlar. aslında otobüste boş koltuk olup ayakta giden artist ti. silmiyorum ama bu entryi. 3 kere iyi oylanmış olm ne silcem.*
hijyen hastasıdır. metroseksueldir.
bi başka tanımı da kendini kanıtlama çabası içinde olmasıdır. hey bana bakın ne kadar güçlüyüm ayakta bile gidebiliorum havası vermektir amacı. yazıktır, organ ziyanıdır.
"beyinozurluspastikangutdalyarakibnesi" teshisi konulan kisilerdir, ellenmemelidir.
az sora nasıl olsa incem boşa oturmayayım diye düşünen eleman olabilir...
(bkz: arabayım ben)
Eskiden Sürekli Bu Gruba Dahil Olurdum. Bomboş bile olsa otobüs ayakta cama yaslanıp gitmek daha güzel gelirdi. Şimdi bomboş olursa köşeye bi yere geçiyorum, ama koskoca otobüste 5-6 boş koltuk varsa oturmuyorum.
Bana Bakanların " Çocuk Basur Olmuş Galiba " Bakışlarından Rahatsız Olsamda Ayakta Yol Almaya Devam Ediyorum.

(bkz: sözlüğün itiraf sitesine dönüşmesi) *
Bütün gün oturmaktan bayan veya yorgun olmayan insandır.Otobuste boş koltuk için pusu kuran teyzeler den çok daha normal adamlardır.
belki ilerde yaşlı birisi biner ve bende oturup kalkıp fazla enerji harcamam, yada millet ben yaşlı insana yer verirken ' bak bak artise bak! ' demesin diye düşünen insandır. yargılanmamalıdır.
çoğu ergen bünyenin en azından bir kerecik içinde bulunduğu eylemdir.
muhtemel kıl dönmesi, mayasıl, hemeroit, bağasur, kıl dönmesi gibi çeşitli rahatsızlıkları olması muhtemel insandır...* *
kendinden büyük insanların otobüse bineceğini düşünen duyarlı artisttir. oturmaktan bıkmış, sıkılmış artistte olabilir. ha tabi 1 durak sonra inecek olan artist de olabilir.
vay artist vay...
sozu edilen bo$ koltuk gune$ gelen taraftaysa oturmamasi gayet dogaldir bu birinci neden olabilir.

ikinci neden ise surfcudur bu insan, otobusun on camindan yolu izleyerek biyerlere tutunup sanki ayaginin altinda kayan bir$ey varmi$ gibi zevk aliyor olabilir. *
bkz:otobuste bos koltuk varken ayakta giden artist
kimi durumda kişinin oturmama sebebini söylemesi ile göt edip kalma ile sonuçlanabilicek olaydır.

örn: otobüse binen bir arkadaşın 1-2 değil 5-6 koltuk boşalmasına rağmen oturmaması üzerine ,oturanlardan ve şoförden uyarılar gelir oturması için.ardından oturmayan beyfendi ameliyat olduğunu ve oturamadığını dikişlerinin olduğunu söyler ve herkes bir anda göt olmanın verdiği acı hisle aynı zamanda adamın gerçekten ezildiğinin düşüncesi ile üzülür,ortama sessizlik hakim olur.
"belki bagsuru falan vardir?" diye dusunulmesi gereken kisi. adam keyfinden durmuyordur herhalde ayakta.
utangaç insandır. öyle ki boş koltuğa oturmaya bile utanır hakkında çevrenin ne düşüneceğini çok önemseyendir. yanağından makas alınasıdır zira böyle insanlar kalmadı memlekette. herkes arsız olmuş...
Basuru olan kişilik.oturmak pekte karlı deildir onun için.
her kalkana oturmam diyen artisttir. bende hiç haz etmem böyle tiplerden.
okul servislerini mesken tutan artist. şoför otur derse, yok zaten şimdi ineceğim derler...
güneşin acaip yakmasından dolayı ne yazık ki gölge ama ayakta yolculuk eden şahıs da olabilir.*
bir sonraki durakta inecek olan kişidir..
siz hiç yazın en düşük kalitede deriyle döşenmiş kolyuklarıyla kırmızı renkte bir ikarus gördünüz mü?

işte belki de öyle bir ikarus'un içinde güneşin tepede olduğu bir öğle vaktinde seyahat etmek zorunda kalmış yaz okulu mahkumu bir türk gencinin -pardon artist- mecbur kaldığı davranıştır. kusura bakmayın bu tabiri kullanmak zorunda kalacağım ama o, güneş ışınlarına maruz kalmaktan gavur amı gibi yanan koltuklara oturmaktansa ayakta dikilirim daha iyi*.

bunun dışında böyle olağanüstü durumlar da yaşamama gerek yok boş otobüste ayakta durmak için. oturmuyorum lan' sana ne? ve oturmamamın sebebini de sana açıklamak zorunda değilim. sen sen! oradaki! kulağını karıştıran! evet evet sen! yeşil gömlekli! kime diyorum ben? bu laflarım sana. ama bir kulağından girip diğerinden çıkacak. biliyorum.

ayrıcana, bir de kulaklarımdaki creative marka kulaklıklardan anathema cızırtıları gelirken kafamı otobüsün camına dayayıp uzaklara öyle buğulu buğulu bakmaktayım ki... sorma keyfimi.
güncel Önemli Başlıklar