bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  tuhaf bir durumdur. aslında otobüse binmek amacıyla durakta bulunmaktasınızdır ancak otobüsler çok kalabalık geldiğinden yollar tıkalı olup da ayakta yemeyi gözünüz yemediğinden yaparsınız bu çılgın hamleyi çevredeki tuhafsayan bakışlara aldırmadan.
  1 ... ephedra
 2. 1.
  yorgunluk, hastalık, sıcak, soğuk, moral bozukluğu, aşk acısı, (örnekler dallnıp budaklandırılabilir) gibi nedenlerin de verdiği gazla uzun süre beklemeye dayanamayan bünyenin bir isyan eylemidir.
  -1 ... frejya1st
 3. 2.
  otobüs durağındaki diğer insanların:''efendiiii efendiiiii! kendine gel, bizde de para olsun biz de binerdik..'' tepkileriyle karşılaşılma olasılığı fazla olan hareket.
  1 -1 ... kutupsal form
 4. 3.
  parası olan için tercih edilmesi pek yadırganmayacak bi durumdur(özellikle istanbulda) . trafiğin derdi falan , otobüsün pis kokuları vs derken para hariç herşey taksinin lehindedir. ama yok ben bi macera yaşamak istiyorum derseniz , otobüs durağından otobüse binmek mantıklıdır aslında.
  ... rabbit
 5. 4.
  acele bir yere yetişmesi gereken birinin otobüsten umudunu kesmesinin ardından son bir çareyle yaptığı iştir...
  1 ... birdy
 6. 5.
  uzun süre bekledikten sonra otobüsün gelmemesi üzerine durakta bekleyen birkaç müttefik daha bularak taksi-dolmuş yapmak.
  1 ... viceversa
 7. 6.
  (bkz: anarşi kokan hareketler bunlar)
  -1 ... kutupsal form
 8. 7.
  (bkz: sağ gösterip sol vurmak)
  2 ... balsikeste baysungur
 9. 8.
  taksiye binen zat-ın, bir süre sol kulağının kızarık kalacağı kesin olan olaydır.

  Faillerini bulmak ise, o zat için dönüpte duraktakilere bakmak kadar kolay bir iştir.
  -1 ... blindguardian
 10. 9.
  BU eylemi sosyal-ekonomik sınıfını *belli etmek amacıyla kullananlar olduğu kaçınılmazdır.bu şahsın elinde kesinlikle elinde bir nesne vardır kesinlikle çanta, ajanda vs vs* *
  1 -1 ... burajk
kapat