bugün

dün bahsettiğim gibi şüpheliler plakasından tespit edilip herbirine 396 lira ceza kesilmiş.
o yolu bilirim sorumlular kameralardan tespit edilip cezalandırılır kaçarları yok.

ayrıca beyaz araba, linea sanırım bir bok yaptığı yok kuyruğunu yakalamaya çalışan kedi gibi etrafında dönüyor mal.
gelişmiş bir ülkede, hani şu ürünlerini kullanırken hayranlıkla "gavur yapıyo be" dediğimiz ülkelerde gece boş yolda drift yapanın 12 aydan az olmamak üzere ehliyeti alınıp ez az 3500 dolar para cezasına çarptırılır. böyle bir orospu çocukluğuna kalkışanı ise zenci abileriyle geçireceği renkli bir hapis cezası beklemektedir.

bizim modern dünyada neden bir ortadoğu ülkesi olarak görüldüğümüzün yüzlerce cevabından birisi de hangi suçun ne tür bir ceza ile karşılık bulduğudur. mesela 13 yaşında bir çocuğun facebook da rte ye hakaret içeren bir içerik paylaşması 1 yıl 9 ay hapis cezası ile karşılık bulabilir ki örneğimizdeki gavur ülkesinde buna gülerler.
yalnızca gelişmemiş ülkelerde görülebilecek bir dangalaklık.

şu öndekilerden biri olsam gider direkt çarpardım. sinirimi alamaz geri gelip tekrar çarpardım. tank şifresi yazar üstünden geçerdim lan çıldırıyorum sinirden.

ne kadar görgüsüz iğrenç bir milletiz.
https://www.kizlarsoruyor...endinizi-trafikte-guvende

Bayrampaşa da gerçekleşmiş olay.
O trafikteki insanlar inip bunları öldüresiye dövse yeridir.