bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    Gaz pedalına eliyle basıp, ayağıyla direksiyonu tutan bir yaşlı teyze dahi o boş yolda daha hızlı seyredebilir düşüncesini aklıma getiren, şoför olarak adlandırılan bayanlar.
    3 -1 ... ashaf
  2. ?.
    acele giden ecele gider sözünü gerektiği gibi algılayamamış bayandır.

bayan olmayabilir de.
    ... beitar jerusalem
  3. ?.
    muhtemelen yeni şöfördür. Ben ilk zamanlarımı hatırlıyorum da 40 la giderken kimse beni geçemez gibi geliyordu :D**
    ... abidin
  4. ?.
    bebek arabası kullanmaya alışmış bayandır. motorlu taşıta geçişte böyle zorlanmalar yaşaması pek tabi.
    -1 ... seytanalimonataismarlayanadam
  5. ?.
    yanından 120km/h ile geçip gittiğimden dolayı cinsiyetini anlayamadığım şöför idi. teşekkürler uludağ sözlük.
    2 -1 ... maxim tsigalko
  6. ?.
    abartıdır.
    kimsenin otobanda 40 ile gideceğini sanmıyorum. 160'a hatta 180'e * dayamış giderken aklı başında sürüş yapan, solladığın herkes 40 km/h ile gidiyormuş gibi gelir. (bkz: izafiyet)
    bir seferinde sırf taşak geçmek için düşük bir hızda seyrettiğim oldu; o da direksiyon başında dansetmek içindi*; milletin beni nine sanmasına gülmekten kırıldığımı, iyice eğlendiğimi hatırlıyorum. arada sollanmanın da keyfi bambaşka...
    2 ... ashtarte
  7. ?.
    bir de sol şeritte gidiyorsa allah korusundur.
    ... brunglace
  8. ?.
    sağ şeritten gidiyor ise sorun yaratmayan bayan şöfördür. eğer sol şeritte gidiyor ise insaniyet namına bulunduğu yerden acilen kaldırılması önemle rica olunur.
    ... votkandaredbulldum
  9. ?.
    zincirleme bir kazaya sebebiyet verebilecek bayandır.
    ... bordoblue
  10. 0.
    cesur şofördür. 1 kez denedim kamyonların arasında kalıp ezilecektim.
    2 ... ekonovich